Производители

YUDIN

Фабрика м'яких меблів «YUDIN» представляє на вітчизняному ринку зразки якісної, елегантної та зручної м'яких меблів

ЄМ

Основний напрям діяльності нашої фабрики - виробництво якісних і недорогих меблів з натуральної деревини.

ЄММ

Основна діяльність нашої компанії – виробництво та продаж ортопедичних матраців.

АМЕЛІ
Недорогі м'які меблі від надійного виробника.
АМФ

Компанія AMF є найбільшим виробником і постачальником самої затребуваної продукції на меблевому ринку.

АНТ

Дешеві меблі для шкіл та дитячих садочків

АНШАР

Підприємство є одним з лідерів у сфері виробництва високоякісних меблів для навчальних і дошкільних закладів, бібліотек, офісних та глядацьких приміщень

АРТмеблі

Якісні меблі з дубу

АСКАЛОН

Меблі з натурального дерева

Алекс-Меблі

У своїй продукції ми робимо наголос, перш за все, на якість і функціональність меблів.

Альфа меблі

Виробництво меблів з МФД та ДСП.

БІС-М

Ми виробляємо як м'які меблі, так і корпусні. Наші м'які меблі налічують більше 160 моделей, деякі моделі мають можливість модульного збирання

БІФОРМЕР

«БІФОРМЕР» - є виробником дерев'яних столів-трансформерів обідньої, кухонної та журнальної групи.

БМФ

Меблі Білоцерківської меблевої фабрики - це великий асортимент корпусних меблів, в якому представлені готові стінки, шафи, передпокої, спальні, кухні, модульні меблі

ВІКА

Основним видом діяльності фірми є виробництво м'яких меблів і ортопедичних матраців

ВІОРІНА

Великий асортимент ліжечок у вигляді автомобілів, двоповерхових  ліжечок, шаф та ліжечок з тематичними малюнками, для хлопчиків і дівчаток з 3 річного віку.

ВЕНГЕР

Виробник спальних гарнітурів з масиву дерева. Порода дерева сосна, вільха, бук.

ВМВ

ВМВ Холдинг - виробник, відомий як партнер фабрики корпусних меблів Black Red White (BRW, БРВ).

ГАРАНТ

Шафи-купе, модульні кухні

ГЕРМЕС

Меблева фабрика ГЕРМЕС - виробник якісних ліжок з натурального дерева.

ГЛОБУС

Виробник якісних комп'ютерних і письмових столів класу "Еліт". Передпродажне збирання виробів виключає недокомплектацію і виробничі недоліки.

ГРАММА

Фабрика "Грамма" випускає якісні меблі з натурального дерева.

Гербор Холдинг

Фабрикою виготовляється найширший спектр корпусних меблів: дитячі меблі, вітальні, меблі для спальні, передпокої, кухні а також модульні (системні) меблі

ДІВАНОФФ

Сучасні м'які меблі за демократичною ціною

ДОЙЧБУРГ

Виробник відрізняється різноманітністю моделей кухонних куточків і м'яких меблів.

ДОМ

Компанія "ДОМ" була заснована в листопаді 2007р. Але за такий короткий період часу встигла стабільно зарекомендувати себе як національний виробник серійної корпусних меблів

ДОРОС

Фабрика "ДОРОС" - вітчизняний виробник сучасних меблів. В асортименті шафи-купе, кухні, передпокої, комоди та інші меблі.

ЕВЕРЕСТ

Меблі для готелів, дому та офісу.

ЕКСО

Фабрика м'яких меблів «ЕКСО», яка представляє на українському ринку моделі якісних, зручних, елегантно виконаних меблів.

ЕСТЕЛЛА

Компанія «Естелла» є виробником дерев’яних ліжок

КАЙРОС

Недорогі, але якісна м'які меблі - це характерна риса фабрики КАЙРОС.

КАТУНЬ

Великий вибір моделей м'яких меблів поєднується з невисокими цінами

КОМПАНІТ

Продумана цінова політика дозволяє запропонувати споживачеві оптимальну вартість продукції. У нашій організації є всі необхідні умови для виробництва якісних меблів.

Комфорт меблі

Більше 500 найменувань віталень, стінок, кабінетів, дитячих, офісних меблів і комп'ютерно-письмових столів

Крісло-мішок

Безкаркасні меблі - це повний асортимент предметів від крісел і пуфів, до диванів, зроблених із сучасних матеріалів, без використання жорсткого каркаса.

Кулик Систем

Система Kulik-system запатентована і є інтелектуальною власністю компанії

ЛІСОГОР

Фабрика меблів «Лісогор» заснована в 1993 році. За час існування намебельном ринку, зарекомендувала себе як виробник високоякісних меблів, яка розрахована на всі категорії населення в співвідношенні ціна-якість.

МАТРОЛЮКС

Компанія MatroLuxe – сучасне високотехнологічне підприємство, яке динамічно розвивається – випускає ортопедичні матраси й аксесуари для сну

МЕЛБІ

Якісні меблі з дерева і металу.

МЕТАКАМ

Металеві меблі, ліжка, полиці для взуття

МК Стрий

Меблевий комбінат “Стрий” - із славетним минулим, традиціями, які роками закладалися на виробництві. Комбінат є найбільшим і найсучаснішим виробником меблів з масиву деревини.

МП Скіф

МП "СКІФ" є виробником якісних дерев'яних меблів.

Мастер Форм

Фабрика мебели Мастер Форм відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом продукції. У асортименті представлені модульні системи, вітальні, спальні, передпокої, комоди та інші корпусні меблі.

Матрас-S

Всі моделі торговельної марки «Матрац-S» розроблені з урахуванням індивідуальних запитів людей піклуються про своє здоров'я та здоров'я своєї сім'ї.

Меблі СТАР

Виробницто кухонь, шаф-купе, недорогих популярних меблів

Меблі ТИСА

Фабрика "Меблі ТИСА" є виробником м'яких меблів, столів та стільців з високоякісної натуральної та екологічно чистої деревини.

Меблі-Сервіс

ТзОВ "Мебель-Сервіс" спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. Основним завданням товариства було і залишається створення недорогих, але якісних меблів для різних верств населення.

Мелітополь меблі

Виробництво стільців столярних з натуральної деревини для дому, офісу, готелів, барів і ресторанів

Метал-Дизайн

Виробництво ліжок, металевих меблів

МироМарк

Меблева фірма «Миро-Марк» була заснована у 1995 році і спочатку спеціалізувалася на індивідуальному виготовленні меблів на замовлення та метизної продукції.