ru   ua
на суму 0 грн

Производители

Whirlpool

Складовою успіху з'явилися невпинна дослідницька діяльність і новаторство, перевага в дизайні та функціональності.

WoodHause

Меблі з натурального дерева.

YUDIN

Фабрика м'яких меблів «YUDIN» представляє на вітчизняному ринку зразки якісної, елегантної та зручної м'яких меблів

ЄМ

Основний напрям діяльності нашої фабрики - виробництво якісних і недорогих меблів з натуральної деревини.

ЄММ

Основна діяльність нашої компанії – виробництво та продаж ортопедичних матраців.

АБСОЛЮТ

Компанія «Абсолют-меблі» - це один з провідних виробників корпусних меблів в Криму

АМЕЛІ
Недорогі м'які меблі від надійного виробника.
АМФ

Компанія AMF є найбільшим виробником і постачальником самої затребуваної продукції на меблевому ринку.

АНТ

Дешеві меблі для шкіл та дитячих садочків

АНШАР

Підприємство є одним з лідерів у сфері виробництва високоякісних меблів для навчальних і дошкільних закладів, бібліотек, офісних та глядацьких приміщень

АРТмеблі

Якісні меблі з дубу

АСКАЛОН

Меблі з натурального дерева

Агат М

Дивани «АГАТ-М» виконані з натуральних і якісних матеріалів. Досвід майстрів, впровадження кращих світових досягнень, нові технології виробництва, дозволяють створювати унікальні моделі.

Алекс-Меблі

У своїй продукції ми робимо наголос, перш за все, на якість і функціональність меблів.

Альфа меблі

Виробництво меблів з МФД та ДСП.

БІС-М

Ми виробляємо як м'які меблі, так і корпусні. Наші м'які меблі налічують більше 160 моделей, деякі моделі мають можливість модульного збирання

БІФОРМЕР

«БІФОРМЕР» - є виробником дерев'яних столів-трансформерів обідньої, кухонної та журнальної групи.

БМФ

Меблі Білоцерківської меблевої фабрики - це великий асортимент корпусних меблів, в якому представлені готові стінки, шафи, передпокої, спальні, кухні, модульні меблі

ВІКА

Основним видом діяльності фірми є виробництво м'яких меблів і ортопедичних матраців

ВІОРІНА

Великий асортимент ліжечок у вигляді автомобілів, двоповерхових  ліжечок, шаф та ліжечок з тематичними малюнками, для хлопчиків і дівчаток з 3 річного віку.

ВЕНГЕР

Виробник спальних гарнітурів з масиву дерева. Порода дерева сосна, вільха, бук.

ВМВ Холдинг

ВМВ Холдинг - виробник, відомий як партнер фабрики корпусних меблів Black Red White (BRW, БРВ).

ГАРАНТ

Шафи-купе, модульні кухні

ГЕРМЕС

Меблева фабрика ГЕРМЕС - виробник якісних ліжок з натурального дерева.

ГЛОБУС

Виробник якісних комп'ютерних і письмових столів класу "Еліт". Передпродажне збирання виробів виключає недокомплектацію і виробничі недоліки.

ГРАММА

Фабрика "Грамма" випускає якісні меблі з натурального дерева.

Гербор Холдинг

Фабрикою виготовляється найширший спектр корпусних меблів: дитячі меблі, вітальні, меблі для спальні, передпокої, кухні а також модульні (системні) меблі

ДІВАНОФФ

Сучасні м'які меблі за демократичною ціною

ДЕКС

Торгова марка «Декс» виробляє меблі в широкому ціновому діапазоні, що дозволяє постійно бути на передовій ринку корпусних меблів

ДОЙЧБУРГ

Виробник відрізняється різноманітністю моделей кухонних куточків і м'яких меблів.

ДОМ

Компанія "ДОМ" була заснована в листопаді 2007р. Але за такий короткий період часу встигла стабільно зарекомендувати себе як національний виробник серійної корпусних меблів

ЕВЕРЕСТ

Меблі для готелів, дому та офісу.

ЕКСО

Фабрика м'яких меблів «ЕКСО», яка представляє на українському ринку моделі якісних, зручних, елегантно виконаних меблів.

ЕРА

ТМ «ЕРА» працює на ринку України, виготовляючи меблі з натурального дерева.

ЕСТЕЛЛА

Компанія «Естелла» є виробником дерев’яних ліжок

КАЙРОС

Недорогі, але якісна м'які меблі - це характерна риса фабрики КАЙРОС.

КАТУНЬ

Великий вибір моделей м'яких меблів поєднується з невисокими цінами

КОМПАНІТ

Продумана цінова політика дозволяє запропонувати споживачеві оптимальну вартість продукції. У нашій організації є всі необхідні умови для виробництва якісних меблів.

КОРСАР

Виробництво офисних меблів.

Комфорт меблі

Більше 500 найменувань віталень, стінок, кабінетів, дитячих, офісних меблів і комп'ютерно-письмових столів

Крісло-мішок

Безкаркасні меблі - це повний асортимент предметів від крісел і пуфів, до диванів, зроблених із сучасних матеріалів, без використання жорсткого каркаса.

Кулик Систем

Система Kulik-system запатентована і є інтелектуальною власністю компанії

ЛІСОГОР

Фабрика меблів «Лісогор» заснована в 1993 році. За час існування намебельном ринку, зарекомендувала себе як виробник високоякісних меблів, яка розрахована на всі категорії населення в співвідношенні ціна-якість.

М-меблі

Перелік нашої продукції включає в себе стільці, табурети, столи, кухонні кутки, ліжка та інші вироби.

МАТРОЛЮКС

Компанія MatroLuxe – сучасне високотехнологічне підприємство, яке динамічно розвивається – випускає ортопедичні матраси й аксесуари для сну

МЕЛБІ

Якісні меблі з дерева і металу.

МЕТАКАМ

Металеві меблі, ліжка, полиці для взуття

МК Стрий

Меблевий комбінат “Стрий” - із славетним минулим, традиціями, які роками закладалися на виробництві. Комбінат є найбільшим і найсучаснішим виробником меблів з масиву деревини.

МП Скіф

МП "СКІФ" є виробником якісних дерев'яних меблів.

Малайзія КД

Меблі з Малайзії сьогодні - це найкраще рішення для власників квартир, заміських будинків і котеджів.

KOMORA © 2009-2018. Копіювання інформації з даного сайту заборонено
м. Київ, пр. Юрія Гагаріна 9