Производители

100 диванів

Компанія "100 диванів" спеціалізується на виробництві кухонних куточків, а також диванів для розважальних закладів, барів, готелів, ресторанів.

BEST

BEST - один з небагатьох виробників витяжок, що має власний завершений виробничий цикл і гарантує якість на кожному етапі виробництва.

BEST SHEF

Ретельно продумане поєднання нових технологій, традиційно високої якості і виняткового дизайну.

BLANCO

Компанія BLANCO є одним з провідних постачальників мийок у світі.

BONRO

Різноманітний асортимент виробів для дому та подорожей ТМ Bonro.

BRW

BRW - це один з найбільших виробників меблів в Європі. Більше 3500 найменувань, безліч стилів...

Bella Letto

Ліжка з металу Bella Letto

Black Wood

Недорогі меблі з дерева

Bruni

Асортимент безкаркасних меблів - від крісел і пуфів, до диванів, зроблених з сучасних матеріалів, без використання жорсткого каркаса.

CAMA

Бренд САМА є синонімом якості та надійної роботи. Широкий асортимент продукції дозволяє зберегти індивідуальний смак одержувача.

CANDY

CANDY GROUP є одним зі світових лідерів у виробництві великої побутової техніки: пральних і посудомийних машин, сушильних машин, холодильників, вбудовуваної техніки і пилососів.

CATA

Компанія, CАТА ELECTRODOMESTIСOS SL, - лідер з виробництва кухонних витяжок, вентиляторів і обігрівачів

Come-For

Компанія Ком-Фор спеціалізується на виробництві ортопедичних пружинних та безпружинних (латексні та кокосові) матраців, а також постільних речей: подушок, ковдр, топперів та наматрацників

DAO SUN

Меблі з Китаю, Малайзії. Обідні столи та стільці, журнальні столи, сервірувальні столи

DAVIDOS

Головною особливістю та інноваційністю меблів, що випускаються підприємством, є використання металевих каркасів меблів.

ELICA

Якість унікальних і не мають собі рівних на ринку кухонних витяжок Elica - це свіже повітря.

ELLECI

Виробник мийок та змішувачів, духових шаф та варильних поверхонь

FABER

Faber є світовим лідером у виробництві кухонних витяжок

FALMEC

Компанія виробляє понад 700 версій більш ніж 100 моделей витяжок. Споживачами продукції Falmec є імениті виробники кухонних меблів, що займають близько 80% внутрішнього ринку Італії.

FRANKE

Franke Kitchen Systems – світовий лідер у постачанні систем для кухонь.

FRIULINTAGLI

Виробник фасадів для кухонь.

Good Wood

GOOD WOOD це торгова марка, яка об'єднує ряд підприємств в центральних регіонах України: Русокополянскій меблевий комбінат, ТОВ БДП "Явір" та ТОВ "Еталон".

Granado

GRANADO – це найширший асортимент гранітних кухонних мийок в Україні.

HAILO

Створення максимального комфорту в побуті аж до дрібниць - є основною ідеєю німецької компанії

HALMAR

Продаж популярних кімнатніх та офісних меблів.

HappyLounge

HappyLounge меблі для відпочинку

INTERLINE

Продукція заснована на базі кращих виробників світу. Заводи знаходяться в Боснії, Італії, Туреччини, Німеччини, Китаї. На тих же заводах збирають продукцію ТМ Whirlpool, ТМ Ariston, ТМ Bosch, ТМ Electrolux, Zanussi ТМ та ін

InSinkErator

Подрібнювачі харчових відходів марки In Sink Erator є одноосібним і безумовним лідером в сигментов харчова подрібнювачів.

MARMORIN

Якість гранітних мийок Marmorin повністю відповідає найвищим міжнародним стандартам

MEZEY

Перелік нашої продукції включає в себе стільці, табурети, столи, кухонні кутки, ліжка та інші вироби.

MIXMEBEL

Якісні дерев`яні меблі з Китаю не поступаються провідним виробникам, маючи при цьому більш низьку вартість.

Mobilclan

MOBILCLANINDUSTRIES - це група фабрик, що надає широкий спектр послуг виробникам кухонних меблів, віталень, спалень і ванних кімнат.

Onder mebli

Виробник дерев'яних та металевих меблів з ​​Малайзії та Китаю .

PAVLYK

Меблева фабрика Pavlyk – сімейний бізнес, який був заснований Йосипом Павликом у 2007 році в Закарпатті. Повноцінне і якісне виробництво житлових меблів, столів і стільців з масиву дерева, переважно бука та дуба – спеціалізація ТМ Pavlyk.

PLADOS

Plados є одним з провідних світових виробників кухонних раковин з композитних матеріалів

PYRAMIDA

Якісна кухонна техніка Pyramida має сучасний дизайн і невисоку вартість

RICHMAN

Фабрика меблів RICHMAN заснована в 2013 році командою професіоналів з величезним досвідом у меблевій галузі.

ROKO

Торгова марка «Roko» виробляє якісну серійну меблі для дому та офісу, ресторанів і готельних комплексів.

SCHOCK

Загальновідома винахідливість і цілеспрямоване інженерне мистецтво спеціалістів цієї фірми дозволяють ефективно перетворювати природну сировину в прекрасну оригінальну продукцію

SENTENZO

Колекцій обідніх і журнальних столиків, а також тумбочок під TV-апаратуру.

SIGNAL

Підприємство "SIGNAL" існує з 1991 року. Ми займаємося імпортом, виробництвом, а також дистрибуцією меблів

SYSTEMCERAM

Німецька компанія SystemCeram, використовуючи новітні розробки комп'ютерної технології і свій багаторічний досвід, відкрила дорогу новій генерації виробів з кераміки для кухонного приміщення.

SZYNAKA

Компанія Szynaka-Meble Sp. z o.o. є провідним виробником меблів в Польщі. У своїй діяльності компанія з успіхом об'єднує бізнес з якістю, безпекою та охороною навколишнього середовища.

TARANKO

Для меблів «Taranko» притаманна висока якість, багатий дизайн, класична стилістика і різноманітне забарвлення

TEKA

Сфера бізнесу Групи компаній Тека включає побутове і професійне обладнання для кухонь і ванн, контейнери з нержавіючої сталі, електроніку

VIKSEL

Фабрика VIKSEL - виробник якісних меблів з інатурального дерева.

VIP-master

Великий асортимент кухонь, шаф-купе і модульних корпусних меблів.

VOBI

Фабрика VOBI - виробник якісних меблів з інатурального дерева.

W1

Виробник меблевих дрібничок

Whirlpool

Складовою успіху з'явилися невпинна дослідницька діяльність і новаторство, перевага в дизайні та функціональності.