Производители >>  TARANKO

TARANKO

Меблева фабрика «Taranko» - це фірма з багаторічною традицією. Для меблів «Taranko» притаманна висока якість, багатий дизайн, класична стилістика і різноманітне забарвлення. У колекціях фірми також можна зустріти як сучасні моделі, так і меблі, призначену для готельної галузі.

Краса форми і чудова стилістика, а також надійність у виготовленні - це головні козирі наших меблів. Технологія виробництва меблів «Taranko» грунтується на найкращих перевірених методах столярної майстерності і на найбільш сучасних і передові досягнення меблевої техніки. Сировина та заготовки для виробництва наших виробів завжди найвищої якості.

За всім виробничим процесом спостерігає досвідчений і чудово підготовлений колектив проектувальників, технологів і співробітників, що відповідають за виробництво і логістику. Це все істотним чином впливає на такі заключні риси наших меблів як: якість, міцність, привабливі дизайнерські лінії. Ми докладаємо всіх зусиль для зразкового співпраці з партнерами та задоволення наших Клієнтів. Завдяки експорту до багатьох європейських та інших країн, наші меблі знають також за межами Польщі. Для Меблевої фабрики «Taranko» характерний великий виробничий потенціал та сучасні логістичні рішення.

Ми створюємо меблі, пам'ятаючи про задоволення найбільш витончених смаків клієнта. Також прагнемо до того, щоб виготовлені нами комоди, стільці, шафи, столи та спальні викликали захоплення не тільки завдяки своїй красі, але і з-за експлуатаційних достоїнств.

З красою пов'язана багаторічна міцність і позачасова стилістика наших меблів, про що свідчать чергові покоління їх користувачів та нагороди, які ми завойовуємо на найважливіших заходах в меблевій галузі, що говорить про міцної позиції Меблевої фабрики «Taranko».

Комод Verona K3 SZ

130 * 46 * 95см

Комоди, шафки
Спальня Verona