ru   ua
+38 (044) 465-60-22
+38 (067) 403-53-47
+38 (095) 609-09-94
komora.ua@ukr.net
(067) 403-53-47 (Viber, Telegram)
(095) 689-43-95
instagram facebook
товарів   0
на суму 0 грн

Статті

Інтер'єри в жовтому кольорі - на що звернути увагу, обираючи правильні відтінки?
2019.03.15 | komora.ua
Інтер'єри в жовтому кольорі - на що звернути увагу, обираючи правильні відтінки?

Жовтий колір символізує світло, радість і енергію. Це привносить гарний настрій і стимулює творчість. Це робить інтер'єр затишним і яскравим навіть в похмурий день. Залежно від вибору відтінків жовтий може привнести в інтер'єр позитивний і енергійний клімат або спокійне і розслаблюючу настрій. На кухні і в їдальні ідеальні теплі, сонячні тони. Вони приносять затишну атмосферу і стимулюють апетит. Стіни або аксесуари приємного, теплого кольору врівноважують прохолоду сталевих побутових приладів. Ідеальним пропозицією для ванної кімнати є ніжні, пастельні відтінки жовтого, які добре поєднуються з білими вставками. Тут також жовті аксесуари зігрівають інтер'єр і створюють настрій розслаблення і відпочинку..

читати далі >>
З чого виробляються меблі
2017.03.25 | komora.ua
З чого виробляються меблі

Меблям з яких матеріалів слід віддати перевагу? Меблеві фабрики використовують найбільш технологічні процеси у виробництві. Які меблі будуть якісними і більш екологічними? У процесі вибору меблів варто віддавати собі звіт, що очікувати від меблів і як довго вони проіснують, варто вивчити хоча б поверхневі відомості про матеріали, з яких вони виготовляються. Отримати необхідну консультацію і купити недорогі меблі для дому та офісу ви можете в нашому інтернет-магазині.

читати далі >>
Догляд за меблями
2010.03.23 | komora.ua
Догляд за меблями

Перше, про що слід пам'ятати при купівлі м'яких меблів, це те, що догляд за обивкою починається не після появи плям чи забруднень, а безпосередньо відразу ж після початку експлуатації м'яких меблів. На сьогоднішній день для обивки м'яких меблів застосовуються настільки різні матеріали, а кількість запропонованих на ринку засобів, для їх чищення, настільки велика, що тільки кваліфіковані фахівці можуть гарантувати якісне чищення м'яких меблів.
 

читати далі >>
KOMORA © 2009-2022. Копіювання інформації з даного сайту заборонено