Інтер'єри в жовтому кольорі - на що звернути увагу, обираючи правильні відтінки?

Жовтий символізує світло, радість і енергію. Це привносить гарний настрій і стимулює творчість. Це робить інтер'єр затишним і яскравим навіть в похмурий день. Залежно від вибору відтінків жовтий може привнести в інтер'єр позитивний і енергійний клімат або спокійне і розслаблюючу настрій. На кухні і в їдальні ідеальні теплі, сонячні тони. Вони приносять затишну атмосферу і стимулюють апетит. Стіни або аксесуари приємного, теплого кольору врівноважують прохолоду сталевих побутових приладів. Ідеальним пропозицією для ванної кімнати є ніжні, пастельні відтінки жовтого, які добре поєднуються з білими вставками. Тут також жовті аксесуари зігрівають інтер'єр і створюють настрій розслаблення і відпочинку.

Купити кухонний гарнітур в жовтому кольорі

купити стілець у скандинавському стилі                                               Купити кухонний стіл в жовтому кольорі                                            Купить стул H-261 в желтом цвете

Стілець жовтий, скандинавський стиль                                    Стіл TOWER WOOD жовтий                                         Стілець H-261 жовтий / chrome

У вітальні ви можете спробувати використовувати більш інтенсивні відтінки на стіні, але тоді ви повинні збалансувати колір меблів, щоб в цілому не було великої переваги. Для людей, які бояться жовтого кольору на стінах, відмінною пропозицією буде поєднання приглушених стін з інтенсивно жовтими меблями.

Спальня - це ще один інтер'єр, де ви можете дати волю своїй уяві в темі жовтого кольору. Жовтий заспокоює, розслаблює і прекрасно працює в цьому інтер'єрі. Жовті стіни в поєднанні з класичними меблями добре виглядають, створюючи сонячний і безтурботний інтер'єр. Якщо меблі виконані в кольорі натурального дерева, а стіни в приглушених тонах, ви можете привнести в спальню багато сонячного клімату за допомогою жовтих тканин - штор, постільних речей, подушок - які додадуть кімнаті яскравий блиск.

c873562146

Лампа з жовтої березової фанери                 Туалетний столик LILLO YELLOW                               Сучасне крісло FLORI BABY YELLOW-BEAR

Журнальний столик OVO YELLOW                                        Диван БЕРГЕН 2 жовтий                              Крісло полозкове (жовтий / сірий)

Відтінки жовтого кольору також є відмінним варіантом для дитячої кімнати. Тут також слід враховувати відтінок стін, щоб ввести «енергетичний спокій» або поєднувати життєву і стимулюючу силу кольору з його розслаблюючими властивості. Це дозволить вам створити інтер'єр, в якому і дівчатка, і хлопчики будуть відчувати себе добре.

Якщо ви віддаєте перевагу використанню нейтральних кольорів стін, варто витратити гроші на аксесуари. Діти люблять сонце - їм сподобається сонячна кімната.

c1838548492

Книжнковий стелаж ASHME YELLOW                  Офісне крісло Q-037 жовте                                    Торшер FLAMING жовтий