Производители >>  InSinkErator

InSinkErator

Подрібнювач харчових відходів InSinkErator - незамінний прилад на Вашій кухні.

Подрібнювач харчових відходів - сучасний прилад для сучасного будинку. InSinkErator пропонує Вашій увазі простий спосіб вирішення проблем з утилізацією харчових відходів.
Діспоузер простий в обіг, безпечний і вкрай надійний. Встановити подрібнювач харчових відходів не складе особливих труднощів, але все ж ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів. Кухонний подрібнювач (діспозер або діспоузер) встановлюється під мийку і з'єднується до каналізації. Щоб включити діспоузер досить простого натискання кнопки, що монтується в зручному для Вас місці. Всі відходи в лічені секунду перемелюються в мелчайшіе частки і змиваються потоком води в каналізацію.
Подрібнювач харчових відходів позбавить Вас від брудного сміттєвого відра, неприємного запаху, що протікають сміттєвих пакетів, брудних статей. Відсутність харчових відходів у сміттєвому відрі значно зменшить привабливість цього місця для комах. Скоротиться загальний обсяг сміття, і як наслідок - те, як часто Вам доведеться його виносити.

Як використовувати Подрібнювач харчових відходів:

1) включаєте холодну воду
2) одноразовим натисканням на кнопку включаєте подрібнювач відходів
3) ставите харчові відходи в зливний отвір мийки
4) залишаєте діспоузер включеним, поки не почуєте звук в холосту працюючого мотора
5) вимикаєте подрібнювач відходів одноразовим натисканням на кнопку
6) через 10 секунд, промивши каналізацію, вимикаєте воду

Компанія Emerson - виробник подрібнювачів харчова відходів InSinkErator - заснована в США в 1927 році. Виробляє більше 5 міл. од. на рік. Подрібнювачі харчових відходів марки In Sink Erator є одноосібним і безумовним лідером в сигментов харчова подрібнювачів. Відповідає стандарту ISO. Харчовий подрібнювач in sink erator надійний, зручний і простий у використанні прилад, з низьким рівнем шуму, здатний значно спростити Вашу роботу на кухні. Подрібнювач відходів insinkerator підтверджує свою високу якість гарантійним зобов'язанням в 5 років. Більше 75% покупців в США, вибираючи харчової подрібнювач, зупиняють свій вибір на InSinkErator. Сьогодні подрібнювач відходів insinkerator продають більш ніж в 85 країнах світу.

Подрібнювач харчових відходів Evolution 100
Подрібнювач харчових відходів 66