ru   ua
на суму 0 грн

Производители

МАГЕН

Розробка і випуск кухонних куточків і обідніх груп.

МАТРОЛЮКС

Компанія MatroLuxe – сучасне високотехнологічне підприємство, яке динамічно розвивається – випускає ортопедичні матраси й аксесуари для сну

МЕЛБІ

Якісні меблі з дерева і металу.

МЕТАКАМ

Металеві меблі, ліжка, полиці для взуття

МК Стрий

Меблевий комбінат “Стрий” - із славетним минулим, традиціями, які роками закладалися на виробництві. Комбінат є найбільшим і найсучаснішим виробником меблів з масиву деревини.

МП Скіф

МП "СКІФ" є виробником якісних дерев'яних меблів.

Малайзія КД

Меблі з Малайзії сьогодні - це найкраще рішення для власників квартир, заміських будинків і котеджів.

Мастер Форм

Фабрика мебели Мастер Форм відрізняється оригінальним зовнішнім виглядом продукції. У асортименті представлені модульні системи, вітальні, спальні, передпокої, комоди та інші корпусні меблі.

Матрас-S

Всі моделі торговельної марки «Матрац-S» розроблені з урахуванням індивідуальних запитів людей піклуються про своє здоров'я та здоров'я своєї сім'ї.

Меблі СТАР

Виробницто кухонь, шаф-купе, недорогих популярних меблів

Меблі ТИСА

Фабрика "Меблі ТИСА" є виробником м'яких меблів, столів та стільців з високоякісної натуральної та екологічно чистої деревини.

Меблі-Сервіс

ТзОВ "Мебель-Сервіс" спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. Основним завданням товариства було і залишається створення недорогих, але якісних меблів для різних верств населення.

Мелітополь меблі

Виробництво стільців столярних з натуральної деревини для дому, офісу, готелів, барів і ресторанів

Метал-Дизайн

Виробництво ліжок, металевих меблів

МироМарк

Меблева фірма «Миро-Марк» була заснована у 1995 році і спочатку спеціалізувалася на індивідуальному виготовленні меблів на замовлення та метизної продукції.

НІКА

Виробник різноманітних і недорогих комп'ютерних столів з широкою гамою кольорів

НЕМАН

Для того, щоб відчувати себе затишно і комфортно і насолоджуватися життям меблева фабрика НЕМАН створює для Вас якісні та надійні меблі, які роблять повсякденне життя краще, допомагаючи відпочивати і працювати.

НОВА

Один з великих виробник сучасних меблів на Західній Україні

Новий Стиль

«Новий Стиль» є лідером у виробництві офісних крісел та стільців у країнах СНД і Східної Європи

ОЛІМП

Виробництво різноманітних меблів з натурального дерева.

ОРБІТА

Фабрика ОРБИТА - виробник якісних меблів з інатурального дерева.

ПЕХОТІН

Висококваліфіковані среціалісти, сучасне обладнання, висока культура виробництва гарантують відмінну якість продукції, що виготовляється меблів

РАТА

Якісні сучасні меблі європейського рівня вигідно відрізняють фабрику меблів "РАТА" від численних конкурентів

РОЯЛ

Виробництво кухонних куточків різноманітних моделей і форм.

РомКар

Широкий асортимент, перевірена якість виконання, багаторічний виробничий досвід

СКІФ

ТОВ «Скіф» виготовляє екологічно чисті меблі з масиву хвойних порід. Ми пропонуємо якісні меблі по доступній ціні.

СКІФ ВП

Компанія замає лідируючі позиції на ринку комплектуючих для меблів на території України, а також однією з перших вийшла на вітчизняний ринок з пропозицією по вологостійкою стільниці 38 мм

СКАЙ

Фабрика меблів "СКАЙ" працює на ринку України з 1996р. За цей час був проведений величезний шлях від невеликого цеху до сучасного підприємства з розвиненою інфраструктурою.

СОКМЕ

Поєднання високої якості продукції, величезного асортименту, постійного руху по розробці нових моделей і прийнятних цін ...

СОНЛАЙН

Уві сні ми відпочиваємо. Але, виявляється, не завжди наш сон можна назвати здоровим

СОНЧІК

Компанія "Сончік" виробляє матраци з ортопедичним та анатомічним ефектом

Санті-Меблі

Основним напрямком виробництва є виготовлення серійних меблів, яка завжди є в наявності на складі

Світ Меблів

Різноманітність колекцій дозволяє кожному покупцеві вибрати меблі, які розкриє його індивідуальність і дозволить створити свій ідеальний інтер'єр.

Сторожинецький МК

Сторожинецький меблевий комбінат протягом багатьох років займається виробництвом стільців різних модифікацій.

Сіді М

Фабрика меблів "Сидимо" - це команда професіоналів, майстрів своєї справи, які втілюють ідеї дизайнерів в затребувані, вишукані і високоякісні меблі.

ТІСА

Фірма «ТІСА-меблі» була заснована в 2003 році. Одним з провідних критеріїв виробництва є співвідношення ціна / якість.

ТЕНЕРО

Металеві меблі фабрики ТЕНЕРО виконані в стилі кованих меблів. Сучасні меблі з металу витонченно прикрасять будь-який інтер`єр.

ТИС

Підприємство «ТИС» засноване у 1993 році. Основним напрямком діяльності, є виробництво меблів з натурального дерева (кухонні кутики та ліжка).

ТеМП меблі

Всі спальні торгової марки "Темп-Меблі" - це вироби з натуральних матеріалів, притягають погляд вже одним своїм виглядом.

УКРАЇНА

Найвища якість, чудовий дизайн і міінімальние ціни є візитною карткою всіх українських виробників

ФЕНІКС

Меблева фабрика «Фенікс меблі» - це шафи-купе, меблі для спальні, модульні системи. Виробництво корпусних меблів в Україні.

Флеш Ніка

Меблі для дому та офісу

ЧДК

Різноманітні меблі з натурального дерева.

ЮТА

Виробник відрізняється різноманітністю моделей кухонних куточків і м'яких меблів.

ЯВІТО

Явіто - фабрика , яка спеціалізується на виготовленні меблів з дерева.

ЯНГ

«Янг Україна» - українська компанія–виробник офісних крісел, стільців та комплектуючих.

KOMORA © 2009-2018. Копіювання інформації з даного сайту заборонено
м. Київ, пр. Юрія Гагаріна 9