Производители >>  РАТА

РАТА

Якісні сучасні меблі європейського рівня вигідно відрізняють фабрику меблів "РАТА" від численних конкурентів.

Корпорація «ROMKAR» - об’єднання таких потужних підприємств, як меблева фабрика «Рата» , ТзОВ «ВЕМО», ТзОВ « РОМКАР» та ВАТ «Червоноградський Деревообробний Комбінат».
     Компанія займається виробництвом меблів починаючи з 1999 року, та  володіє великим потенціалом та далекоглядними амбіціями для виходу на новий, більш якісний рівень взаємовідносин з клієнтами, пошуку та втілення нових креативних ідей.
Наші меблі виготовляються з екологічно-чистих та сертифікованих матеріалів і комплектуючих. Повний цикл виробництва: від порізки пиломатеріалів, до доставки виробу до клієнта. Для надзвичайної пружності, м’якості та міцності диванів використовуються пружинні та ламелеві блоки з ортопедичними латами в поєднанні з поліуретаном різної щільності і настилочними матеріалами. Надійні механізми трансформації дозволяють легко трансформувати диван у просторе ліжко. Вся продукція відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.
Пропонуємо придбати набори м’яких меблів, тахти, кутові частини, дивани-ліжка, різноманітні меблі з дитячої колекції.
Справжньою окрасою асортименту є меблі, опорні боковини та підлокіткики яких виконанні з натуральної деревини листяних порід.
Різноманітний вибір тканин, в яких виконана наша продукція, здатен задовільнити найвишуканіші смаки. Постійно впроваджуються нові моделі меблів. В процесі освоєння нових технологій та матеріалів, проводиться модернізація існуючих моделей з метою покращення якості продукції для Вашого комфорту.Наші меблі вирізняються вишуканістю, дизайном, чіткими лініями, магією відтінків та створюють затишок і неповторний стиль інтер’єру. Ми працюємо для вас.