Производители >>  БІС-М

БІС-М

Ми виробляємо як м'які меблі, так і корпусні. Наші м'які меблі налічують більше 160 моделей, деякі моделі мають можливість модульного збирання

Компанія «Біс-М» була створена в 2001 році. На сьогодні, це одне з найбільших в Україні підприємств європейського рівня. Завдяки правильній стратегії маркетингу та реклами, керівникам підприємства вдалося створити власну торговельну мережу в Україну, а також широку мережу оптових партнерів. Наша продукція продається по всій території Україні, від Чернігова до Сімферополя, від Луганська і до Ковеля. Фабрика має свої представництва в Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Києві, а також більше 60 дилерів в інших містах Україні.Ми виробляємо як м'які меблі, так і корпусні. Наша м'які меблі налічує більше 160 моделей, деякі моделі мають можливість модульної збірки, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розміщення меблів у приміщенні. Ми постійно стежимо за розвитком ринку і постійно зростаючими потребами споживача, тому щороку ми вдосконалимо механізми створення меблів та розробкою нових моделей, які максимально підійдуть нашим майбутнім клієнтам, як за якістю, так і за функціональними можливостями вироби. Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних зарубіжних фірм, застосування передових технологій, а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати довговічність наших меблів.Використовувані механізми розкладання і фурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю і зручністю в експлуатації. Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, який налічує більше 2000 видів забарвлень.Наші меблі розвозиться по фірмових магазинах тільки в спеціально обладнаних автомобілях. Наш автопарк дозволяє в максимально швидкі терміни і без механічних пошкоджень доставляти меблі в магазини, і кінцевому споживачеві.Створюючи образ життя з меблями «Біс-М», ми пропонуємо ринку так само і корпусні меблі яка за якістю не поступається зарубіжним аналогам, але набагато доступніше за ціною. У Вас є можливість замовити меблі під Ваші смаки і фінансові можливості. Ви можете замовити у нас виготовлення будь-яких корпусних меблів - кухні, шафи-купе, передпокої, дитячі меблі, офісні меблі, гардеробні кімнати, і багато іншого, з урахуванням всіх Ваших побажань (розміри, зовнішній вигляд, внутрішнє наповнення і т.п.) . Ми можемо запропонувати Вам великий вибір якісного матеріалу, фурнітури і колірної гами від вітчизняних та імпортних виробників. Виготовляємо корпусні меблі як по нашим запропонованим макетів, так і за Вашими ескізами від економ - класу до ексклюзивних дизайнерських проектів. Напевно багатьом з Вас знайомі проблеми, коли дуже складно підібрати меблі для наявного інтер'єру, забезпечивши при цьому її сполучуваність по стилю, розмірам, матеріалами обробки і колірному виконанню. Досить частою причиною подібних проблем можуть бути і невеликі розміри кімнат типових квартир, а також їх нестандартна форма. Саме в подібних випадках виготовлення меблів на замовлення, може стати оптимальним, якщо не єдиним рішенням. У нашій роботі ми враховуємо всі побажання замовника, ефективно використовуємо кожен квадратний метр площі, на якій має розміститися виготовлена ​​меблі.Вся продукція фабрики пройшла державну санітарно-епідеміологічну експертизу, про що свідчать відповідні висновки, а про високу якість продукції свідчать відповідні дипломи та сертифікати. Кожен рік ми беремо участь на різних виставках і надаємо можливість ознайомитися з нашою продукцією, як простим покупцям, так і оптовим замовникам. Ми намагаємося враховувати всі Ваші побажання у виготовленні і доставки м'яких і корпусних меблів.