ru   ua
+38 (044) 465-60-22
+38 (067) 403-53-47
+38 (095) 609-09-94
komora.ua@ukr.net
(067) 403-53-47 (Viber, Telegram)
(095) 689-43-95
instagram facebook
товарів   0
на суму 0 грн

Производители >>  Матрас-S

Матрас-S

Всі моделі торговельної марки «Матрац-S» розроблені з урахуванням індивідуальних запитів людей піклуються про своє здоров'я та здоров'я своєї сім'ї.

Всі моделі торговельної марки «Матрац-S» розроблені з урахуванням індивідуальних запитів людей, які піклуються про своє здоров'я та здоров'я своєї сім'ї.

Ми знаємо, що вимоги до матрацу у кожної людини індивідуальні. Які б не були Ваші побажання, серед наших матраців, створених на основі натуральних матеріалів, знайдеться відповідний саме Вам.

Якщо для Вас важлива підтримка комфортної температури під час сну в будь-який час року, Вам підійдуть моделі матраців з ефектом зима-літо. Можливо, Вам зручно спати на жорсткій поверхні - для Вас розроблені моделі з використанням волокон шкірки кокосового горіха. І нарешті, якщо Ви любите спати на м'якій поверхні ми можемо запропонувати Вам моделі матраців на основі незалежного пружинного блоку, у наповненні яких використано сік каучукового дерева - гевеї.

У моделях торгової марки «Матрац-S» тонко збалансовані краса і передові технології виготовлення. Ми створили матрац, виключивши всі можливі недоліки попередніх поколінь пружинних матраців.

Пружинні блоки в матраці ТОРГОВОЇ МАРКИ «Матрац-S»

У матрацах ТМ «Матрац-S» використовуються пружинні блоки тільки власного виробництва. На фабриці налагоджено автоматизоване виробництво високоякісних рамних пружинних блоків «Pocket Spring» і «Боннель». Гарантія на пружинні блоки ТМ «Матрац-S» становить 20 років.

ОСОБЛИВОСТІ Пружинні блоки ТМ «Матрац-S»

Всі пружинні блоки ТМ «Матрац-S» є рамними. По периметру верхнього та нижнього краю пружинний блок окантований рамою з високоякісної сталі. Конструкція забезпечує високий опір навантаженням, рівномірно розподіляючи тиск на окремі ділянки по всій площі пружинного блоку. Окантовочна рама фіксує пружинний блок в строго прямокутної формі. Рамний пружинний блок, який має прямі жорсткі краю, утворює рівну закінчену форму пружинного матраца. Рамний пружинний блок робить матрац міцним, надійним і довговічним, будь-які деформації форми виключені.

Пружинний блок типу «Боннель»

Ортопедичний пружинний блок типу «Боннель» складається з пятівіткових біноконусних пружин, скріплених між собою спіраллю із сталевого пружинного дроту діаметром 1,4 мм. Спіраль фіксується «замками» на першому та останньому витку, даний вид кріплення на 100% виключає можливість мимовільного викручування. Відсутність контакту пружин - гарантія того, що пружинний блок ніколи не буде скрипіти. Для виробництва пружин використовується пружинний дріт діаметром 2,2 мм з високоякісної сталі. Після навивки пружини проходять спеціальну термічну обробку для зняття залишкової напруги і фіксації форми пружини. Біконусні пружини мають конструктивну особливість: послідовне зменшення радіусу опори витка - «приталені» пружини. Завдяки прогресивній пружності пружина на початку дії навантаження м'які (піддається стисненню), а при збільшенні навантаження стає більш жорсткою, що створює рівномірний розподіл ваги і зручне розташування тіла. Біконусная форма пружини дозволяє уникнути зіткнення витків, тертя і скрипу.

Пружинний блок «Pocket Spring»

Ортопедичний пружинний блок типу «Pocket Spring» складається з бочкоподібних пружин, кожна з яких знаходиться в закритому мішечку, не маючи металевого кріплення з іншими. Оскільки пружини безпосередньо не скріплені одина з однією, кожна окрема пружина стискається настільки, наскільки на неї чиниться тиск, незалежно від навантаження на сусідні пружини. Конструкція дозволяє домогтися максимального анатомічного ефекту, матрац буде ідеально повторювати контури Вашого тіла. Якщо на такому матраці сплять двоє, то рухи однієї людини не порушать сон іншої.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ

Екологічно чисті. Безпечні для здоров'я дітей і дорослих. Не викликають алергії. Усі моделі ТМ «Матрац-S» виготовлені з використанням безклеєвим ТЕХНОЛОГІЇ кріплення м'яких елементів. Безклеєва ТЕХНОЛОГІЯ полягає в механічному кріпленні шарів матрацу до рами пружинного блоку. Відсутність клеїв в конструкції матраца забезпечує високий рівень екологічності. Матраци не викликають алергічних реакцій. Для виготовлення чохлів матраців застосовується високоякісна, зносостійка жакардові тканини. Чохли матраців виготовляються із застосуванням технології наскрізної прошивки тканини і верхніх м'яких шарів. Наскрізна прошивка збільшує термін служби матраца і покращує його споживчі властивості: забезпечується максимально щільне прилягання тканини, чохол не перекручується, прошитий наповнювач не з'їжджає, не розсипається і не деформується.

сортувати за: рейтингом | ціною | назвою
Матрац ЕЛІТ каркасний
Висота 20см, навантаження до 120кг
Категорія:
Пружинний блок Боннель
2 800
грн
Матрац Акцент 2

Латекс - кокос, 29см

Категорія:
Незалежні пружини
6 990
грн
Матрац Гармонія Люкс

Латекс, 26см, до 130кг

Категорія:
Незалежні пружини
5 840
грн
Матрац Екзотика Люкс

Висота 22см, до 110кг

Категорія:
Незалежні пружини
3 730
грн
Матрац Контраст

Кокос, висота 22см, навантаження до 120кг

Категорія:
Незалежні пружини
2 960
грн
Матрац Комфорт

Висота 22см, навантаження до 120кг

Категорія:
Незалежні пружини
2 820
грн
Матрац Екзотика Люкс 2

Висота 23см, до 120кг

Категорія:
Незалежні пружини
4 220
грн
Матрац Акцент

Латекс - кокос, 28см, навантаження до 150кг

Категорія:
Незалежні пружини
3 860
грн
Матрац КОНТРАСТ 2

Висота 23см, кокос 2см

Категорія:
Незалежні пружини
3 260
грн
Матрац Ефект

Зима/літо, висота 21см, навантаження до 120кг

Категорія:
Пружинний блок Боннель
1 760
грн
Матрац Акцент Боннель
Латекс - кокос, 28см, навантаження до 150кг
Категорія:
Пружинний блок Боннель
2 450
грн
Матрац Екзотика

Кокос, висота 23см, навантаження до 140кг

Категорія:
Пружинний блок Боннель
1 010
грн
Матрац КЛАСИКА 2
Висота 20см,
навантаження до 130кг
Категорія:
Пружинний блок Боннель
1 150
грн
Матрац КЛАСИКА
Висота 20см,
навантаження до 120кг
Категорія:
Пружинний блок Боннель
1 100
грн
Матрац ЕФЕКТ 2

Зима/літо, висота 21см, навантаження до 130кг

Категорія:
Пружинний блок Боннель
920
грн
Матрац ГАРМОНІЯ
Латекс, зима/літо, навантаження до 130кг
Категорія:
Пружинний блок Боннель
2 230
грн
Матрац ЛАТЕКС

Висота 16см, навантаження до 120кг

Категорія:
Безпружинні матраци
2 940
грн
Матрац ЛАТЕКС Дует

Висота 20см, до 120кг

Категорія:
Безпружинні матраци
3 230
грн
Матрац ЛАТЕКС Контраст

Висота 22см, до 120кг

Категорія:
Безпружинні матраци
4 080
грн
KOMORA © 2009-2022. Копіювання інформації з даного сайту заборонено