Производители >>  БМФ

БМФ

Меблі Білоцерківської меблевої фабрики - це великий асортимент корпусних меблів, в якому представлені готові стінки, шафи, передпокої, спальні, кухні, модульні меблі

Меблі Білоцерківської меблевої фабрики - це великий асортимент корпусних меблів в якому представлені готові стінки, шафи, передпокої, спальні, а також меблеві колекції з окремих елементів. Білоцерківська мебелева фабрика БМФ постійно працює над оновленням і збільшенням асортименту своєї продукції.

ДИЗАЙН
Дизайн меблів різноманітний як і асортимент: чіткі лінії і плавні форми, класика і сучасність, традиційність і новизна. Різноманітність колірних рішень. Рішення кожної колекції визначається смаком і споживчими можливостями групи покупців, на яких вона розрахована.

СТИЛЬ
Фірмовий стиль:
- Це вдало продуманий дизайн
- Компактність і функціональність
- Велика різновид інтер'єрних рішень
- Працює зручності і гармонії.

Можна взяти за основу готову композицію, доповнити її необхідними предметами, або можна стати дизайнером власного інтер'єру, склавши його з меблевої колекції. Варіанти охоплюють всі зони приміщення від передпокою до кухні. Функціональність і зручність використання забезпечується не за рахунок обсягу вироби, а за рахунок раціонального рішення композиції, оптимального розміру і продуманої комплектації.

Меблі Білоцерківської меблевої фабрики БМФ представлені в наступних розділах:

• Дитячі та підліткові кімнати
  • Шафи-купе, розсувні системи, перегородки
  • Шафи для одягу, пенали
  • Шафи книжкові, вітрини, стелажі
  • Комоди, шафки для білизни, буфети
  • Комп'ютерні та письмові столи
  • Обідні, кухонні столи