Производители >>  FALMEC

FALMEC

Компанія виробляє понад 700 версій більш ніж 100 моделей витяжок. Споживачами продукції Falmec є імениті виробники кухонних меблів, що займають близько 80% внутрішнього ринку Італії.

Про компанію
Штаб-квартира і виробничі потужності Falmec розташовані на Півночі Італії (провінція Тревисо), в 60 кілометрах від Венеції – місті Вітторіо Венето. На сьогоднішній день Falmec розміщується у високоавтоматизованих виробничих цехах загальною площею 29000 м кв. Компанія виробляє понад 700 версій більш ніж 100 моделей витяжок. Кожен технологічний процес відповідає високим промисловим стандартам. Від лазерного різання сталевих листів і автоматичної фальцювання, зварювання і фарбування до остаточної зборки і монтажу двигуна та електроніки – всі операції піддаються обов'язковому ретельному контролю.
Споживачами продукції Falmec є імениті виробники кухонних меблів, що займають близько 80% внутрішнього ринку Італії. Такі меблеві бренди як Scavolini, Snaidero, Berloni, Febal, Veneta Cucine, Aran Cucine, Valcucine, Stosa, Del Tongo, Lube та ін. віддають належне високій якості продуктів Falmec і охоче використовують їх у своїй продукції.
Завдяки щільній мережі точок продажів Falmec представлений більш ніж в 60 країнах світу, в тому числі завдяки присутності дочірніх компаній на стратегічних ринках в Бразилії, країнах Балтії, Швейцарії, Німеччини та Польщі. Продукція сертифікована в США, Австралії, Китаї, Кореї, Росії, Україні, Японії та ін.
Первинний поштовх для організації компанії дала інтуїція його засновників Данило і Мауріціо Посер, підкріплена попитом з боку ринку. Основний упор був зроблений на вузьку спеціалізацію: компанія збиралася займатися тільки і виключно витяжками, не розпорошуючи увагу на інші види кухонної побутової техніки. Така позиція дозволяла сконцентрувати зусилля на досягненні кращих результатів, приділяючи увагу кожній дрібниці, будь то функціональність, ергономічність, економічність або дизайн. Поєднання цих якостей компанії вивело її в число найбільших фахівців у своїй області і саме такий підхід відображений у слогані бренду «Falmec. Just cookerhoods» – «Falmec. Тільки витяжки».

Основні переваги компанії базуються на обраній стратегії розвитку:
фокусування на вузькій спеціалізації, випуск виключно витяжок високого класу;
постійний розвиток продуктів, удосконалення існуючих і розробка нових моделей;
виробництво продукції тільки в Італії;
наявність як власного інженерного бюро, так і залучених спеціалістів з наукової спільноти для впровадження інноваційних проектів високої складності;
використання поряд зі штатними дизайнерами сторонніх дизайнерських ресурсів для розробки концептуальних моделей;
застосування високоякісних матеріалів і комплектуючих, зокрема сталі AISI 304, кращою «нержавійки» для кухонної техніки та посуду.

Історія компанії
Шлях на вершину Олімпу зайняв всього 30 років. Початковий модельний ряд нараховував ледве 2 десятки моделей і був відповіддю на запит з боку споживчого ринку Італії. Панувала мода на витяжки класичного стилю: плавні заокруглені обриси, обов'язкова дерев'яна рама, імітація штукатурки на корпусі. Власне, серія Classic і подарувала компанії ім'я, оскільки була комбінацією двох слів: falegnameria (столярна майстерня, «столярка») + meccanica (механіка).
В кінці 80-х – початку 90-х років відбулася трансформація напівкустарного виробництва у велике промислове підприємство, а до 2000-х років компанія перетворилася на справжнього лідера, що створює інноваційні продукти, в яких сучасний дизайн поєднується з досконалістю технологічних рішень. З середини 90-х, дотримуючись ринкових трендів, з'явилася мода на сміливі дизайнерські проекти. Витяжка стала об'єктом експериментів, змінюючи зовнішність з року в рік. Але разом з тим змінювався не тільки дизайн, але й ті самі елементи, які сформували унікальний і легко впізнаваний фірмовий стиль.
Так, помітивши сліди, які залишаються на витяжці після готування, фахівці Falmec впровадили спеціальну обробку сталі. На її основі були розроблені дві серії витяжок – Fasteel і Stratox, поверхня яких абсолютно не зберігає відбитків. Прагнення позбутися від шуму працюючої витяжки призвело до створення інноваційного проекту, до реалізації якого були залучені фахівці в області аеродинаміки і проведено ряд наукових досліджень. В результаті на світло з'явилася серія безшумних витяжок NRS (Noise Reduction System).
Увага до якості продукції поставило питання про використання тільки висококваліфікованого персоналу, а також автоматизації максимально більшого числа технологічних процесів. Використання промислових роботів дозволяє звести до мінімуму технологічний шлюб і витримувати високі стандарти якості. Тому підприємство з річним обсягом випуску близько 150 тисяч одиниць обходиться штатом співробітників всього 130 осіб. Власне конструкторське бюро департаменту досліджень та розвитку продуктів щодня працює над створенням нових технологій і нових ринкових сегментів. Свої продукти Falmec продає по всьому світу, при цьому товарообіг розподілений приблизно в рівній пропорції між внутрішнім ринком і експортом.

Витяжка MIMOSA 60/90
60/90см