Производители >>  BEST

BEST

BEST - один з небагатьох виробників витяжок, що має власний завершений виробничий цикл і гарантує якість на кожному етапі виробництва. Концерн володіє заводом з виробництва високоякісних моторів «Електромек» і власним скляним виробництвом - підприємством «Інтергласс». Тому Ви можете бути впевнені, що будь-яка, навіть найменша, деталь Вашої витяжки BEST зроблена в Італії.

Потужність

Витяжки BEST на сьогоднішній день є найбільш потужними. Їх продуктивність може досягати 2100 м ³ / год, що дозволяє забезпечити чистоту повітря навіть в критичних ситуаціях (наприклад, коли їжа підгорає) на кухні площею 70 м ²!

Автоматична система управління роботою витяжки (ASC)

ASC - це повністю автоматизована система, яка самостійно регулює потужність витяжок BEST. Надсучасний сенсор реагує не тільки на тепло або вологість, а й на запахи, газ і пар, що знаходяться в повітрі. По сигналу сенсора витяжка автоматично включається на першу швидкість. Кожні 10 секунд мікропроцесор зчитує сигнал з датчика і при необхідності змінює швидкість. Навіть коли датчик закінчує передавати сигнали, витяжка продовжує працювати ще протягом кількох хвилин, завдяки чому можна бути впевненим у повному видаленні запахів і залишків пара.

Система Home Comfort

Для створення гармонійної атмосфери на вашій кухні компанія BEST розробила проект Home Comfort. Система була реалізована завдяки застосуванню одночасно двох інженерних рішень:

- Миються ізоляційних панелей, які знаходяться в області джерела шуму;
- Нових моторів з поліпшеною градацією швидкості.

Результати впровадження системи Home Comfort виявилися вражаючими:
- На першій швидкості при потужність 230 м3 / ч (продуктивність достатня для кухні середніх розмірів) рівень шуму залишається в межах 30 dbA (шум ледь помітний людським вухом).
- Продуктивність на максимальній швидкості відповідає моделям, укомплектованим стандартними моторами, але при цьому рівень шуму знижується на 5 dbA.

Ці показники дозволили додати функцію Air Refresh в моделі з електронним управлінням Home Comfort. За допомогою цієї функції витяжка включається автоматично кожну годину на декілька хвилин для забезпечення постійної чистоти і свіжості навколишнього повітря. При цьому рівень шуму залишається мінімальним.

Система зниження шуму при високій потужності (ENC)

Мінімальний рівень шуму при максимально високої потужності в витяжках BEST забезпечується завдяки «Системі зниження шуму при високій потужності» (ENC - Energy Noise Contol). Як правило, чим більша потужність витяжки, тим вище рівень шуму. Щоб вирішити цю проблему, в компанії BEST був розроблений і впроваджений ряд ефективних нововведень, об'єднаних в систему ENC. Завдяки цій системі рівень шуму в деяких моделях складає всього 23 dbA, в той час, коли у звичайній міській квартирі нормальним вважається рівень шуму в 30-40 dbA, а абсолютна тиша в приміщенні настає при 20 dbA. Крім того, технологія ENC забезпечує можливість економії енергії до 70%.

Російськомовний інтерфейс

Компанія BEST перших представила кухонні витяжки, які «розуміють» російську мову. Вся необхідна текстова інформація, яка з'являється на електронному дисплеї, може відображатися російською мовою, що значно полегшує вибір функцій і управління витяжкою.

Дизайн

Витяжки BEST відрізняє не тільки високу якість виконання і технічні ноу-хау, але й чудовий неординарний дизайн. Концерн BEST залучає кращих дизайнерів сучасності до створення нових і оригінальних форм кухонних витяжок. Результати розробок департаменту дизайну концерну BEST та залучених дизайнерів відзначаються вищими нагородами всесвітньо відомих конкурсів дизайну.

Матеріали

Кухонні витяжки BEST виробляються з різних матеріалів (високоякісна нержавіюча сталь, алюміній або
ALU-look - унікальний сплав алюмінію), що дозволяє їм повністю відповідати будь-яким Вашим потребам.

Розмір

Важливу роль при виборі витяжки має і такий показник як оптимальне використання простору кухні. Компанія BEST представляє витяжки різної ширини - від 60 до 180 см, що дозволяє вибрати оптимальну витяжку для кухні будь-якого розміру.

Індикатор забруднення фільтру

Електронний цифровий дисплей кухонних витяжок BEST оснащений індикатором забруднення фільтра. Ця передова технологія дає можливість дізнатися заздалегідь про необхідність чищення або заміни фільтрів у Вашій витяжці.

Чистка фільтрів

Процедура чищення фільтрів витяжок BEST дуже проста. Касетний металевий фільтр можна мити навіть в посудомийній машині, а жирові фільтри можна мити вручну за використання миючих засобів. Завдяки цьому можна бути завжди впевненим у чистоті фільтрів Вашої витяжки.

Дистанційне керування

Пульт дистанційного керування дозволяє легко управляти витяжкою BEST, навіть перебуваючи на досить великій відстані від неї. Досить натиснути кнопку - і повітря знову чистий. Просто і практично.

Техніка BEST представлена в наступних розділах:

• Кухонна техніка
  • Витяжки
Витяжка BEST KA 2000

Нержавіюча сталь

Кутові витяжки
Витяжка BEST KA 214

Нержавіюча сталь

Кутові витяжки
Витяжка BEST ES 425

60см

Витяжка BEST ES 413 SL