Каталог товарів :: Столи >> Обідні, кухонні столи

Стіл HERMES

Ø90см

Купити

Центральним місцем кожної вітальні, їдальні або кухні є стіл. Саме за ним ми їмо приготовлені страви, влаштовуємо домашні обіди або вечірки і відзначаємо сімейні урочистості. При виборі столу варто враховувати кількість членів сім'ї, які будуть його використовувати щодня, а також те, чи подобається нам організовувати домашні вечірки з великою кількістю гостей. У цій ситуації краще вибрати великий стіл або стіл з можливістю розкладання. У разі невеликих кімнат краще вибрати модель меншого розміру, наприклад, круглий стіл, який не буде перевантажувати кімнату і дасть нам стільницю, необхідну для комфортного прийому їжі. Розмір столу також буде залежати від місця, яке у нас є. Якщо у нас немає їдальні, вітальня або кухня стають місцем, де ми снідаємо, обідаємо і вечеряємо. Крім того, кухонний стіл може служити в якості робочої поверхні, а також мати механізм трансформації. Добре продуманий стіл з цікавим дизайном і кольором не тільки буде практичним, а й прикрасить кімнату і додасть їй потрібний характер.

Представлені столи характеризуються різною стилістикою, формою, дизайном і кольором, завдяки чому буде легко вибрати відповідну модель для індивідуальних потреб і переваг. Дерев'яні столи - це вічна класика, яка ніколи не вийде з моди. Приймаючи рішення про обідній стіл, ми можемо бути впевнені, що будемо використовувати його роками, незалежно від мінливих тенденцій. Столи з дерева, найкраще представлені в традиційно оформленому інтер'єрі, також добре виглядають в більш сучасних меблюваннях. Прямокутний стіл практичний, він дозволяє вільно розташувати його в інтер'єрі. Ви можете встановити його в центрі їдальні або в кутку. Проста форма і теплий відтінок дерева надають кімнаті затишок і витонченість. Такий стіл прекрасно поєднується з сучасним і строгим інтер'єром. Деякі з столів мають тільки дерев'яний верх, ніжки або основа столу виготовлені з металу. Така мінімалістичний форма столу прекрасно підкреслить характер інтер'єру, оформленого в індустріальному або сільському стилі. Серед обідніх столів є також моделі, стільниці яких зроблені зі скла або металу. Такі столи прекрасно вписуються в сучасні композиції, створюючи гармонійне ціле з іншими меблями. Деякі з них дивують оригінальною основою цікавої форми, завдяки якій стіл виглядає як твір мистецтва і, безумовно, буде дуже популярний серед гостей. Зазвичай проста скляна стільниця врівноважує оригінальну базу столу, завдяки чому все виглядає не тільки дуже ефектно, але і зі смаком та елегантно. Такий дизайн столу приверне увагу і збагатить будь-який інтер'єр.

Невеликі квадратні або круглі столи - це ідеальне рішення для приміщень, в яких не так багато місця. Якщо ми додатково виберемо білий стіл (або з білою стільницею), ми висвітлимо кімнату і надамо їй делікатності. Круглий стіл виглядає найкраще, коли ми розміщуємо його в центрі їдальні або кухні. Стіл у формі круга не займає оптично стільки місця, скільки прямокутний стіл, він також згладжує незграбні форми інших меблів. Крім того, такий стіл сприяє контактам людей, що сидять поруч. Круглий стіл з білим верхом, відмінно вписується в інтер'єр, оформлений в англійському, вінтажному або гламурному стилі (столи з металу або скла). Цікавим варіантом є еліптичний стіл. Така модель добре працює в будинках, де є маленькі діти. Він має великий прямокутний верх, але закруглені кути, що робить його безпечним для дітей. Серед овальних столів ви також можете знайти дизайнерські моделі, що поєднують скляну стільницю з ніжками з хромованою стали. Еліптичні столи, як і круглий, найкраще виглядають в середині вітальні або їдальні. При виборі столу для кухні варто зробити ставку на модель зі стійкою і міцною конструкцією, особливо якщо на додаток до місця для прийому їжі вона послужить нам додатковою робочою поверхнею.

Широкий асортимент столів з різними стилями, від дерев'яних моделей до столів, иготовлений з металу або скла, дозволить вам вибрати стіл, який буде не тільки функціональним, але і прикрасить інтер'єр та приверне своєю естетикою.

Столи для кухонь та їдалень. Кухонні столи Київ, столи обідні з доставкою, столи розкладні, столи прямокутні, столи круглі, столи овальні, столи скляні, столи дерев'яні, столи трансформери.

Обідні комплекти та кухонні столи в Києві за вигідними цінами! Великий вибір матеріалів, довільна конфігурація. Доставка, складання, гарантія!

Елегантні обідні столи стануть відмінним доповненням інтер'єру сучасної кухні або їдальні.

Купити столи на кухню з дерева і металу в Києві, або будь-які інші вподобані меблі, ви можете в інтернет-магазині KOMORA