Каталог товарів :: Кухонні куточки

Кухонний куток КУМ-4

115 * 155cм

Купити
Кухонний куточок КУМ зі столом і табуретами
Кухонний диванчик КУМ

100см

Купити

В останні роки набули популярності кухонні дивани чи лавки. Ці моделі виконуються з немазких тканин або шкіряних оббивок, невеликих розмірів, щоб не зменшувати простір кухні. Диванчики для кухонь дозволяють з комфортом розміщувати за обіднім столом всю сім'ю.

Кухонний куток купити в Україні дешево. Розкладні кухонні куточки зі спальним місцем, столом і табуретами. Кухонні дивани з оббивкою з тканини або штучної шкіри. Кухонні куточки, виготовлені з дерева та ДСП, з нішами для кухонного начиння. Кухонний куточок створює затишну атмосферу на кухні. Кухоні куточки для кухні пропонуються в класичному та сучасному стилях. Куточок кухонний зі столом, з успіхом, замінить столову групу. Кухонні дивани прикрасять інтер'єр кухні, наповнять його теплом.

Купити куточок на кухню недорого можна в інтернет-магазині komora.ua.

Кухонний куточок – дуже потрібна і корисна річ на кухні. Куточок на кухні створює невимушену атмосферу кафе чи ресторану. Кухонний диван годиться для прийому їжі, неквапливої бесіди. При достатніх розмірах, на кухонному куточку можна прилягти. Застосування механізму трансформації збільшує спальне місце кухонних диванів, і дозволяє замінити двоспальне ліжко.

Кухонний куток зі столом та стільцями створює цілий столовий набір. Любителям прилягти на кухні підійде кухонний диван зі спальним місцем. Зібрати куточок на кухню власноруч, в більшості випадків, буде не складно. Замовити кухонний куточок потрібного розміру і вибрати матеріали оббивки можна в в розділі "Кухонні куточки" нашого сайту.

Кухонні куточки – чи є вибір?

202-design-furniture-kitchen-photo-01

Не варто думати, що кухонний куточок підходить тільки для бюджетної кухні. Як правило, заможні покупці вибирають добре обладнані кухні, використовують дорогу столову групу, столи та стільці з натурального дерева, скла та металу. Але не завжди це так. Кухонний куточок, все ж, має низку незаперечних переваг перед традиційним набором з столу і стільців. Головні козирі кухонного куточка - це комфорт і зручність. Найбільшою складністю залишається вибір дизайну кухонного дивану.

3akkord_1

Кухонні куточки стали популярними ще в "радянські часи". Традиційно недорогий кухонний куточок масового виробництва виготовляється з ламінованого ДСП 16мм, окантованной дешевої кромкою. В якості оббивки використовується тканина або шкірзамінник.

Але мода змінюється, а для стилю модерн потрібен інший дизайн. З'явилися варіації і на цю тему. Серед "економ" пропозиції вибір не великий, як і раніше, з матеріалів – ДСП та шкірозамінник. Цінителям більш якісних матеріалів можна було запропонувати кухонні куточки з дерев'яним каркасом. Кухонні куточки в "класиці" пропонують багато виробників кухонь, в декорі використовується натуральне дерево, елементи кухонних фасадів.

Оскар_                        Флоренция_2

На жаль, вигляд традиційних кухонних куточків на сучасній кухні не завжди органічний. Хочеться чого-небудь більш стильного. А чи користуються попитом кухонні дивани у європейського покупця?

202-design-furniture-kitchen-photo-10

Куточки для кухонь та їдалень пропонує відомий виробник м'яких меблів - німецька компанія Koinor. У виробах не використовується ДСП. В якості оббивки – натуральна шкіра. У конструкціях застосовується модульна компоновка. Все досить просто і зручно, з великою кількістю опцій.

202-design-furniture-kitchen-photo-13            202-design-furniture-kitchen-photo-11

Пропонується два варіанти виконання спинки. На кухонному дивані з високою зручною спинкою обідати набагато приємніше.

Без имени-1

Додаткові подушки для спини – корисна і приємна деталь декору. У трансформованих моделях є можливість регулювання положення спинки і підлокітники. 202-design-furniture-kitchen-photo-15

202-design-furniture-kitchen-photo-18

Варіанти виконання з високим підлокітником і без. Якщо потрібно – приставна лавка без спинки.

Виробник кухонних меблів передбачив використання круглих або овальних форм своїх диванів. Компанія Koinor запропонувала рішення на всі випадки життя.

202-design-furniture-kitchen-photo-22

І якщо дорогі матеріали з шкіри і нержавіючої сталі, спинка з регулюванням нахилу та ефектні підлокітники не всім по кишені, то при використанні тканини або шкірозамінника такі моделі можуть зацікавити будь-якого покупця.

407-dizayn-mebel-myagkaya-foto-08

Найближчим часом варто очікувати появу подібних моделей кухонних куточків у наших виробників.

407-dizayn-mebel-myagkaya-foto-03

Такий куток не соромно поставити у гарну кухню...

Вибрати кухонний куточок ви можете в розділі "Кухонні куточки" нашого сайту.