Каталог товарів :: Столи >> Комп'ютерні та письмові столи

Виробники:   Всі | ВМВ
Конструкція:   Всі | Кутові | Прямі
Даний каталог не містить товарів.

Письмовий стіл і стілець є найважливішим елементом для офісу, кабінету, а також кімнати для студентів. Стіл є основою на робочому місці або в навчанні. Він повинен бути функціональним та зручним, а також забезпечувати ефективну роботу. Стіл все частіше стає не тільки обладнанням вищезгаданих інтер'єрів, але тому, що часто навіть вдома, після роботи ми користуємося комп'ютером, контактуючи з сім'єю або друзями або для розважальних цілей. Трапляється, що невеликий стіл також розміщений у вітальні, якщо є вільний простір, щоб ви могли комфортно користуватися комп'ютером.

Стіл став одним з найважливіших елементів меблів для дому, і буває, що кожен член сім'ї має свій індивідуальний куточок для роботи та розваг. Ми представляємо різні столи, які забезпечать потрібні умови для роботи та навчання, надаючи необхідний комфорт і зручність. Серед пропонованих столів є елегантні та класичні столи для навчання, регульовані дитячі та юнацькі столи, а також сучасні та дизайнерські столи, які задовольнять любителів нестандартних рішень. Простий класичний стіл у кольорі горіха або дуба, він буде чудово виглядати в традиційно мебльованому інтер`єрі. У містких шухлядах буде зручно зберігати документи, книги та інші аксесуари, необхідні для роботи. Великий масивний стіл впишеться в кабінет людини, що займає керівну посаду. Вибір столу є найбільш важливим для комфорту та здоров'я людини, яка буде працювати за ним. Представлені комп'ютерні столи мають різні розміри, форми та обладнання. Сучасні та дизайнерські письмові столи доступні в мінімалістських формах і пастельних тонах, завдяки чому вони ідеально вписуються в простір, оформлений у промисловому стилі. Стильні ретро-бюро доповнюють чарівність і теплий інтер'єр. Мінімалістські столи без ящиків або з одним ящиком під прилавком, не займають багато місця і дозволяють створити елегантний робочий простір не тільки в офісі, а й у вітальні. Білі або пастельні стільниці будуть чудово виглядати в затишній вітальні, дозволяючи вам мати зручне місце для розваг перед комп'ютером. Вибір правильного комп'ютерного столу для студентської кімнати - непросте завдання. Функціональність і пристосування до віку дитини не є єдиними вимогами, які повинні відповідати ідеальному столу для кімнати студента. Відповідна висота письмового столу надзвичайно важлива через здоров'я та відповідне ставлення нашої дитини під час навчання. Неправильно підібрана висота столу не тільки відверне дитину від навчання, оскільки вона буде незручною, але також сприятиме розвитку дефектів хребта. Для задоволення потреб наймолодших, ми пропонуємо столи з регульованою висотою, які ростуть разом з дитиною. Серед них комп'ютерні столи з можливістю регулювання, які допоможуть підігнати відповідну висоту, і столи з можливістю вільного нахилу стільниці до 60 градусів, дозволяючи зручно писати, читати і малювати.

Дитячі столи доступні в пастельних тонах, мають цікаву форму і зручності, які обов'язково сподобаються кожній дитині і будуть заохочувати та сприяти набуттю знань. Естетичний вигляд комп'ютерного столу та його барвисті елементи забезпечать, щоб приміщення не було нудним, а письмовий стіл став його найпривабливішим елементом. Ми пропонуємо столи, гарантуючи користувачам необхідний комфорт у роботі та при використанні вільного часу. Дизайн та ретельна конструкція робочих столів дозволить не тільки зробити їх місцем для зберігання або прикрасою приміщення, але також зроблять стіл улюбленим місцем на багато років.

Зручні ергономічні моделі підійдуть для роботи та навчання за комп'ютером і ноутбуком.

Комп'ютерні та письмові столи в Києві за вигідними цінами! Великий вибір матеріалів, довільна конфігурація. Доставка, збирання, гарантія! Купити комп'ютерні та письмові столи в Києві, або будь-які інші вподобані меблі, ви можете в інтернет-магазині komora.ua