Каталог товарів :: Комоди, шафки для білизни, буфети, полиці >> Комоди, шафки

виробник:
ГАРАНТ
Купити

В даний час комод - це не тільки предмет меблів, але найбільше це прикраса всієї кімнати. Він використовується як у вітальні, спальні або дитячій кімнаті, так і в передпокої. Скрині місткі, практичні і елегантно представлені, не дивно, що вони використовуються практично в кожному інтер'єрі будинку. Комоди необхідні для створення неповторного інтер'єру. Крім того, що ви можете скласти і впорядкувати речі, комоди допомагають нам підтримувати естетичний вигляд приміщення. На стільниці комода ми можемо уявити сімейні сувеніри або фотографії.

Ми представляємо різні види комодів, які універсальні і можуть стояти практично в кожній кімнаті будинку. Скрині доступні в різних розмірах, стилях обробки і кольорах. До них відносяться малогабаритні комоди, які містять дві або три шухляди. Вони будуть відмінно працювати в невеликих приміщеннях, не займаючи занадто багато місця, і в той же час надаючи можливість зберігати предмети і будучи витонченим елементом дизайну інтер'єру. Пропозиція також включає в себе вузькі і високі комоди. Деякі комоди спираються на ноги, які надають їм легкість, а інші стоять на підлозі. Вони відрізняються також використовуваними рішеннями, в деяких шафах встановлені двері, в інших висувні ящики, є також ті, які поєднують обидва рішення. Представлені комоди також мають різну обробку. Від насичених кольорів в поєднанні з білим на глянцевих лакованих поверхнях, різних відтінків дерева, до матових комодів з пластика або тканини. Деякі ідеально відповідають класичному стилю, їх фасади насичені деталями і більш витонченими, інші мінімалістичні і необроблені, завдяки чому їх будуть використовувати в сучасних інтер'єрах. Є також дуже складні і незвичайні дизайнерські комоди з оригінальним дизайном, які будуть мати гарний вигляд в інтер'єрах, де домінують нестандартні рішення.

Комод, встановлений у вітальні, не тільки заховає, постільну білизну, одяг або інші предмети, які не повинні бути видні гостям, але також буде стильною прикрасою, яка поглинає пустий і одноманітний простір. Якщо у нас простора вітальня, ви можете вибрати великий комод і поставити на нього свічники і лампи, що додатково підкреслить це місце. Комод в спальні - це зі смаком оформлений елемент її обладнання, в якому ми зможемо зберігати зручні речі, постільну білизну або нижню білизну. Маленькі комоди також прекрасно працюють в коридорах або залах. Їх практичне застосування - зберігання рукавичок, взуття, шарфів і шапок. Вони дозволяють підтримувати порядок в залі, який є вітриною квартири. Комод також підійде для домашнього або невеликого офісу. Тут підійдуть класичні дерев'яні комоди в відтінках темного дерева і простої форми, які не тільки послужать для зберігання документів або інших офісного приладдя, але й підкреслять діловий характер цієї кімнати. Дитяча кімната ідеально підходить для комодів з білими фасадами або в пастельних тонах. Виготовлені з високоякісної ламінованої ДСП, стійкої до механічних пошкоджень, стирання і подряпин, вони прослужать довгі роки і організують простір. Різноманітність кольорів, форм і розмірів пропонованих комодів дозволить виправдати навіть самі перебільшені очікування і ефективно використовувати доступний простір. Представлені комоди функціональні, місткі і мають естетичний вигляд. Вони полегшать підтримання порядку в кожній кімнаті і додатково стануть її прикрасою. Правильно організований простір створює гармонію в будинку, завдяки якому ви живете краще. Для досягнення цього ефекту потрібні комоди, які завдяки своїй функціональності і привабливому зовнішньому вигляду допоможуть створити місце, де ми будемо раді залишитися.

Комод купити і підібрати меблі з каталогу допоможе сайт komora.ua. Комод зберігає сімейні реліквії, спогади про минуле. Шафи для улюблених книг, відкриті стелажі для домашніх дрібниць, скляні вітрини і серванти для гарного посуду в Києві! Книжкові шафи купити за вигідними цінами! Великий вибір матеріалів, довільна конфігурація. Доставка, збирання, гарантія!

Купити комод в Києві, або будь-які інші вподобані меблі, ви можете в інтернет магазині KOMORA