Производители

НІКА

Виробник різноманітних і недорогих комп'ютерних столів з широкою гамою кольорів

НЕМАН

Для того, щоб відчувати себе затишно і комфортно і насолоджуватися життям меблева фабрика НЕМАН створює для Вас якісні та надійні меблі, які роблять повсякденне життя краще, допомагаючи відпочивати і працювати.

НОВА

Один з великих виробник сучасних меблів на Західній Україні

НОВЕЛТІ

Мета Novelty - виготовлення меблів, яка максимально задовольнить споживача за якістю, ціною та індивідуальності.

Новий Стиль

«Новий Стиль» є лідером у виробництві офісних крісел та стільців у країнах СНД і Східної Європи

ОЛІМП

Виробництво різноманітних меблів з натурального дерева.

ПЕХОТІН

Висококваліфіковані среціалісти, сучасне обладнання, висока культура виробництва гарантують відмінну якість продукції, що виготовляється меблів

РАТА

Якісні сучасні меблі європейського рівня вигідно відрізняють фабрику меблів "РАТА" від численних конкурентів

РОЯЛ

Виробництво кухонних куточків різноманітних моделей і форм.

РомКар

Широкий асортимент, перевірена якість виконання, багаторічний виробничий досвід

СКІФ

ТОВ «Скіф» виготовляє екологічно чисті меблі з масиву хвойних порід. Ми пропонуємо якісні меблі по доступній ціні.

СКАЙ

Фабрика меблів "СКАЙ" працює на ринку України з 1996р. За цей час був проведений величезний шлях від невеликого цеху до сучасного підприємства з розвиненою інфраструктурою.

СМК

Сторожинецький меблевий комбінат протягом багатьох років займається виробництвом стільців різних модифікацій.

СОКМЕ

Поєднання високої якості продукції, величезного асортименту, постійного руху по розробці нових моделей і прийнятних цін ...

СОНЛАЙН

Уві сні ми відпочиваємо. Але, виявляється, не завжди наш сон можна назвати здоровим

СОНЧІК

Компанія "Сончік" виробляє матраци з ортопедичним та анатомічним ефектом

Санті-Меблі

Основним напрямком виробництва є виготовлення серійних меблів, яка завжди є в наявності на складі

Світ Меблів

Різноманітність колекцій дозволяє кожному покупцеві вибрати меблі, які розкриє його індивідуальність і дозволить створити свій ідеальний інтер'єр.

Сіді М

Фабрика меблів "Сидимо" - це команда професіоналів, майстрів своєї справи, які втілюють ідеї дизайнерів в затребувані, вишукані і високоякісні меблі.

ТІСА

Фірма «ТІСА-меблі» була заснована в 2003 році. Одним з провідних критеріїв виробництва є співвідношення ціна / якість.

ТЕНЕРО

Металеві меблі фабрики ТЕНЕРО виконані в стилі кованих меблів. Сучасні меблі з металу витонченно прикрасять будь-який інтер`єр.

ТИС

Підприємство «ТИС» засноване у 1993 році. Основним напрямком діяльності, є виробництво меблів з натурального дерева (кухонні кутики та ліжка).

ТеМП меблі

Всі спальні торгової марки "Темп-Меблі" - це вироби з натуральних матеріалів, притягають погляд вже одним своїм виглядом.

УКРАЇНА

Найвища якість, чудовий дизайн і міінімальние ціни є візитною карткою всіх українських виробників

ФЕНІКС

Меблева фабрика «Фенікс меблі» - це шафи-купе, меблі для спальні, модульні системи. Виробництво корпусних меблів в Україні.

Флеш Ніка

Меблі для дому та офісу

ЧДК

Різноманітні меблі з натурального дерева.

ЮТА

ТМ «ЮТА» працює на ринку України, виготовляючи меблі з натурального дерева.

Юр'їв Меблі

Виробник відрізняється різноманітністю моделей кухонних куточків і м'яких меблів.

ЯВІТО

Явіто - фабрика , яка спеціалізується на виготовленні меблів з дерева.

ЯНГ

«Янг Україна» - українська компанія–виробник офісних крісел, стільців та комплектуючих.