+38 (044) 496-01-48
+38 (067) 403-53-47
+38 (095) 609-09-94
+38 (093) 213-71-12
komora.ua@ukr.net
товарів   0
на суму 0 грн
Дитячі та підліткові меблі, двоярусні ліжка Шафи, пенали, вітрини, стелажі Комоди, шафки для білизни, буфети Столи та стільці Офісні меблі, кабінети керівника Передпокої, вішалки, тумби для взуття, банкетки, дзеркала М'які меблі Ортопедичні матраци, подушки Тумби ТВ, полиці, драбинки Спальні, ліжка Стінки, вітальні, модульні меблі Кухні, кухонні куточки Кухонна техніка, мийки, змішувачі Стільниці, барні стійки, підвіконня

Производители >>  Світ Меблів

Світ Меблів

Різноманітність колекцій дозволяє кожному покупцеві вибрати меблі, які розкриє його індивідуальність і дозволить створити свій ідеальний інтер'єр.

Меблева фабрика заснована в 2001 році одночасно з реєстрацією торгової марки «Світ Меблів».

Спочатку був один виробничий цех, сьогодні фабрика розміщена в п'яти цехах. Меблі виробляються в місті Умань, на сучасному заводі, який оснащений високотехнологічним обладнанням.

Уманська фабрика «Світ Меблів» відрізняється постійним вдосконаленням, пошуком нових, технологічних, конструкційних і художніх рішень.

Сьогодні меблева фабрика ТМ «Світ Меблів» один з найбільш відомих українських виробників. Вся продукція проходить контроль якості матеріалів і контроль складання. Матеріали, які використовуються у виготовленні меблів, є екологічно чистими, та відповідають всім нормам, що підтверджується відповідними сертифікатами.

У широкому модельному ряду, кожен знайде собі меблі до душі - від виробів у класичному виконанні до незвичайних інтер'єрних рішень, від чітких ліній і строгих квітів до нестандартної яскравої колірної гами.

Різноманітність колекцій дозволяє кожному покупцеві вибрати меблі, які розкриє його індивідуальність і дозволить створити свій ідеальний інтер'єр.

Меблі фабрики Світ Меблів представлені в наступних розділах:

KOMORA © 2009. Копіювання інформації з даного сайту заборонено
м. Київ, пр. Юрія Гагаріна 9
+38 (044) 496-01-48
дивитися карту проїзду