товарів   0
на суму 0 грн
Дитячі та підліткові меблі, двоярусні ліжка Шафи, пенали, вітрини, стелажі Комоди, шафки для білизни, буфети Столи та стільці Офісні меблі, кабінети керівника Передпокої, вішалки, тумби для взуття, банкетки, дзеркала М'які меблі Ортопедичні матраци, подушки Тумби ТВ, полиці, драбинки Спальні, ліжка Стінки, вітальні, модульні меблі Кухні, кухонні куточки Кухонна техніка, мийки, змішувачі Стільниці, барні стійки, підвіконня

Производители

ВМВ Холдинг

ВМВ Холдинг - виробник, відомий як партнер фабрики корпусних меблів Black Red White (BRW, БРВ).

BRW

BRW - це один з найбільших виробників меблів в Європі. Більше 3500 найменувань, безліч стилів...

Комфорт меблі

Більше 500 найменувань віталень, стінок, кабінетів, дитячих, офісних меблів і комп'ютерно-письмових столів

ОЛІМП

Виробництво різноманітних меблів з натурального дерева.

ГЛОБУС

Виробник якісних комп'ютерних і письмових столів класу "Еліт". Передпродажне збирання виробів виключає недокомплектацію і виробничі недоліки.

УКРАЇНА

Найвища якість, чудовий дизайн і міінімальние ціни є візитною карткою всіх українських виробників

ТІСА

Фірма «ТІСА-меблі» була заснована в 2003 році. Одним з провідних критеріїв виробництва є співвідношення ціна / якість.

СуперНова

Студію корпусних меблів "СуперНова" відрізняє широкий асортимент готової серійної продукції (комп'ютерні столи, шафи-купе), виконаної в різних варіантах конструкції та декору

Матрас-S

Всі моделі торговельної марки «Матрац-S» розроблені з урахуванням індивідуальних запитів людей піклуються про своє здоров'я та здоров'я своєї сім'ї.

СКАЙ

Фабрика меблів "СКАЙ" працює на ринку України з 1996р. За цей час був проведений величезний шлях від невеликого цеху до сучасного підприємства з розвиненою інфраструктурою.

DAO SUN

Меблі з Китаю, Малайзії. Обідні столи та стільці, журнальні столи, сервірувальні столи

Малайзія КД

Меблі з Малайзії сьогодні - це найкраще рішення для власників квартир, заміських будинків і котеджів.

СКІФ ВП

Компанія замає лідируючі позиції на ринку комплектуючих для меблів на території України, а також однією з перших вийшла на вітчизняний ринок з пропозицією по вологостійкою стільниці 38 мм

ТИС

Підприємство «ТИС» засноване у 1993 році. Основним напрямком діяльності, є виробництво меблів з натурального дерева (кухонні кутики та ліжка).

МК Стрий

Меблевий комбінат “Стрий” - із славетним минулим, традиціями, які роками закладалися на виробництві. Комбінат є найбільшим і найсучаснішим виробником меблів з масиву деревини.

ТеМП меблі

Всі спальні торгової марки "Темп-Меблі" - це вироби з натуральних матеріалів, притягають погляд вже одним своїм виглядом.

Світ Меблів

Різноманітність колекцій дозволяє кожному покупцеві вибрати меблі, які розкриє його індивідуальність і дозволить створити свій ідеальний інтер'єр.

РомКар

Широкий асортимент, перевірена якість виконання, багаторічний виробничий досвід

ПЕХОТІН

Висококваліфіковані среціалісти, сучасне обладнання, висока культура виробництва гарантують відмінну якість продукції, що виготовляється меблів