Каталог товарів :: Спальні, ліжка >> Приліжкові шафки

Приліжкова шафка АТЛАНТ

49,5 * 51 * 41,5см

Купити

Приліжкові шафки зазвичай розміщуються симетрично з обох сторін ліжка. Ви можете поставити на них приліжкову лампу, будильник і покласти книгу в її шухлдяу. Спальня є важливим декоративним елементом інтер'єру. Тут варто зробити ставку на дизайнерську модель, яка приверне вашу увагу і додасть інтер'єру належний характер. Серед доступних приліжкових шафок ви можете вибрати між моделями, що нагадують англійський стиль, завдяки яким спальня стане романтичним персонажем. Деякі з приліжкових тумб відрізняються простою мінімалістичною формою, а інші виділяються оригінальною стилістикою або яскравими кольорами. Приліжкові шаіки будуть ефективно оживляти інтер'єр і привертати увагу. Заслуговують на увагу також вантажні шафи, які привносять в кімнату трохи загадковості і духу минулих років.

Тумбочки прикроватні - незамінний елемент кожної спальні. Багато покупців вирішують вибрати цей вид меблів, завдяки їх великій практичності. Невеликі габарити шаф означають, що для них завжди знайдеться місце навіть у маленьких кімнатах, де вони не лише зможуть використовуватись при зберіганні всіх необхідних предметів, але й додадуть шарму інтер’єру.

Тумбочки - це відмінний предмет меблів, використання якого майже нескінченне. Можна встановити приліжкову лампу, яка забезпечує м'якше світло, ніж стельовий світильник. Це також місце для будильнику, щоб не запізнюватися на роботу чи побачення вранці. Приліжкові шафки, також, чудово підійдуть як місце, щоб покласти книгу чи чашку кави, якщо ми хочемо продовжити свій ранок, лежачи в ліжку. Вони також незамінні для тримання пляшки з водою, якщо ми спрагли вночі. Тож давайте подбаємо про цей вид меблів, адже це забезпечує насамперед зручність. Якщо розташування нашої кімнати дозволяє, ви можете відразу визначитися з двома шафками, розмістивши їх по обидва боки ліжка, Це рішення стане особливо корисним, якщо в спальні мешкатимуть дві людини, завдяки яким у кожного з них буде своє місце для зберігання речей.

У пропозиції нашого меблевого магазину ми підготували широкий вибір приліжкових тумб для спальні, завдяки чому кожен клієнт зможе знайти потрібні меблі для своєї квартири. Якщо ми не знаємо, яку з них краще вибрати, варто подумати перед тим як вибрати, для якої мети ми маємо їх використовувати. Чи потрібна нам стільниця лише для встановлення кількох речей, або, можливо, корисними в нашому випадку будуть практичні відсіки та висувні шухлядди? Якщо ми вже визначились, можна продовжувати визначати подальші питання, пов’язані зі стилем шафок. І в цьому плані дійсно є що вибрати. Ми підготували широкий асортимент сучасних нічних шафок, які ідеально підходять для більшості сучасних спалень. Ви можете вибрати як мінімалістичні форми, так і унікальні та оригінальні моделі з точки зору дизайну. Є, також, пропозиції для всіх покупців, які цінують простоту та функціональність, яку пропонують скандинавські меблі. Ці шафки бувають у різних пастельних відтінках, що додадуть чарівності та неповторну ауру кожній спальні. Для любителів інтер’єрів у вінтажному стилі ми також підготували дещо примітне. Приліжкові шафи стилізовані під ретро подбають про унікальний дизайн вашої спальні і повернуть вас на кілька десятиліть назад у часі. Ми також не забули про наймолодших і подбали про тумбочки, призначені для дитячої кімнати, які завдяки своїй унікальній естетиці матимуть шанс сподобатися маленьким користувачам.

Заслуговує на увагу також широка палітра кольорів. Для багатьох біла тумбочка стане прекрасним рішенням, оскільки завдяки своїй універсальності вона ідеально вписується в більшість облаштування. Також ми пропонуємо меблі в коричневих тонах, що також буде чудово підходить в багатьох інтер’єрах спальні. Якщо ж ми хочемо зробити ставку на щось сміливе, варто вибрати прилыжкові шафки в інтенсивних, енергійних кольорах, таких як бірюза. Такий предмет меблів, безсумнівно, не залишиться непомітним на тлі нашої композиції і стане його унікальною прикрасою.

Влаштуйте спальню функціонально та привабливо, вибираючи тумбочки з нашої пропозиції, Завдяки цим меблям, навіть посеред ночі у вас будуть під рукою потрібні речі. Ми віримо, що завдяки нашому широкому асортименту ви оберете тумбочку, що підходить для вас та вашого інтер’єру.

Тумби з висувними шухлядами, відкритими полицями або дверцями доповнюють ансамбль меблів для спальні. Купити тумби різних моделей і виробників можна в інтернет-магазині KOMORA. На вибір меблі з каталогу з різних матеріалів. Приліжкові тумбочки виробляються в різноманітній кольоровій гамі в усіх пропонованих моделях.