Каталог товарів :: Передпокої, вішалки, тумби для взуття, банкетки, лавки, дзеркала >> Тумби для взуття, лавки, банкетки

Виробники:   Всі | ЮТА
Підставка для взуття №1

70 * 30 * 47см

Підставка для взуття №4

Підставка для взуття №3

Підставка для взуття №2

Купити

Тумба для взуття є невід'ємним елементом кожного будинку. Крім своєї функціональності, взуттєва шафка повинна прикрашати коридор, адже це перше місце, яке ми бачимо при вході в квартиру. Шафка для взуття повинна бути акуратною, правильно облаштованою і як би запрошувати відвідати інші кімнати. Такий, здавалося б, незначний елемент меблів для передпокою, як взуттєва шафа, може бути гармонійним цілим з іншою частиною кімнати або виділятися з кімнати. Тумба для взуття - це класика, яка буде добре працювати практично в кожному залі. Взуттєві шафки прекрасно вписуються в атмосферу традиційно оформлених інтер'єрів. Тут ми можемо дозволити собі дерев'яну взуттєву тумбу в відтінках темного кольору. Такий предмет меблів підкреслить внутрішній клімат і додасть йому елегантності. Якщо, проте, ми хочемо облаштувати минималистичну і сувору кімнату, то варто вибрати дерев'яну шафку для взуття світлого кольору. Такий предмет меблів впишеться в атмосферу сучасного розташування, і в той же час дасть нам бажаний ефект. Взуттєві шафи мають місткі шухляди, які дозволять вам зберігати взуття так, щоб воно не було видно оточуючим. Деякі з них мають форму стійки для взуття з полицями і виконані з масиву дерева. Вузькі і високі взуттєві тумби будуть особливо виправдані в невеликих коридорах. Цікавим декоративним елементом тумб є шухляди для ключів. Вони дозволять тримати всі ключі в одному місці, завжди бути під рукою, а також урізноманітнюють зовнішній вигляд шафки для взуття.

При оформленні залу варто враховувати необхідність місця для сидіння. Лавка для залу буде корисна як членам сім'ї, так і гостям. Відповідно підібрана модель також буде елементом дизайну інтер'єру. Лава буде працювати як у великій, так і в маленькій кімнаті, стильно і практично забезпечить зручне сидіння, взуття для зберігання і заповнення порожнього простору. Прихожа - вітрина квартири і свідчить про смак власника. Лава, розміщена в цій кімнаті, повинна виглядати чудово, вражати своїм дизайном, бути практичним і функціональним. Різноманітні стилі, форми і кольори представлених лавок полегшать вибір і допоможуть створити зал, який порадує і заохотить вас увійти в квартиру. Деякі з лавок присвячені як місце для столу. Дерев'яні лавки в залі класичні, які ніколи не вийдуть з моди. Їх проста форма і приглушені природні кольори роблять цей предмет меблів непоганим навіть в маленькій і тісному приміщенні. Біла і дерев'яна лава з сидінням ідеально вписується в сільський стиль. Він буде виглядати елегантно в інтер'єрах, обставлених простим і функціональним способом, в якому переважають натуральне дерево і білий колір. Таку лавку можна також помістити як крісло до столу замість стільців, вона буде добре представлена ​​особливо в суворих, промислових інтер'єрах. Лавки з м'яким сидінням, оббиті декоративною тканиною, будуть відмінно виглядати в кімнаті, оформленій в стилі гламуру, а також у сучасному, мінімалістському інтер'єрі. Лавки, оббиті довгими різьбленими ніжками, ідеально вписуються в ретро-стилі.Ноги підкреслюють характер меблів. Деякі з них мають спинки і навіть підлокітники, інші - просте сидіння для людей, які не люблять екстравагантності. М'які лавки можуть мати конструкцію з дерева або металу. Серед них лавки, що відрізняються оригінальним дизайном, що задовольнить любителів нетрадиційних аранжувань. Лавки з металевою основою мають м'яке, м'яке сидіння і ідеально виглядають в лофт і промислових інтер'єрах. Крім дизайну і кольору, лави також відрізняються за структурою. Деякі з них оснащені спинкою і підлокітниками, що надає користувачеві додатковий комфорт, є й ті, що мають просторий контейнер для взуття, відкритий зверху. Лавки обладнані відкритими полицямивони також дозволять зберігати в них взуття. Хорошим рішенням для любителів порядку є лавки з висувними ящиками, які надзвичайно функціональні, оскільки приховані в них туфлі не видно, тому вони не псують загального розташування залу. Лавки, оббиті натуральною шкірою, відрізняються розкішним зовнішнім виглядом. Вони будуть чудово виглядати в сучасних інтер'єрах, підкреслюючи ексклюзивний характер такої кімнати. Паркові лавки мають широкі сидіння і чавунну основу, вони міцні і стійкі до погодних умов. лавивони характеризуються традиційною формою, їх місце і спинка виконані з дерев'яних дощок, їх можна прикрутити до землі. Вибираючи лаву, варто подумати про її мету. Якщо це буде перегородка, яка є невеликою кімнатою і буде єдиним предметом меблів у ній, варто вибрати лавку, обладнану ящиками , поличками або контейнером для зберігання взуття. Це дозволить зберегти замовлений простір у залі. Лава, яку ми хочемо додати до столу замість стільців, повинна відповідати стилю столу і решти інтер'єру. Садова лава повинна, насамперед, бути довговічною та міцною.

Тумби під взуття становлять одне ціле з меблями для передпокою. Існують моделі тумб з відкидними касетами, взуття може розташовуватися на полицях. Популярні, також, комоди для взуття, лавки та банкетки. Для виготовлення тумб використовуються різні матеріали: дерево, ДСП, метал, МДФ. Можливий вибір кольорової гамми.

Купити взуттєву шафку ви можете в нашому інтернет-магазині komora.ua