Производители >>  МироМарк

МироМарк

Меблева фірма «Миро-Марк» була заснована у 1995 році і спочатку спеціалізувалася на індивідуальному виготовленні меблів на замовлення та метизної продукції. Завдяки постійному удосконаленню виробничого процесу та залученню найпередовіших світових технологій, невелике виробництво з часом перетворилося на одне з найбільш динамічних і успішних українських підприємств у меблевій галузі. Сьогодні «Миро-Марк» - це потужна фабрика, з виробничими площами понад 9 000 м.кв. і найсучаснішим високотехнологічним обладнанням.

Ми одними з перших в Україні освоїли технологію гнуття плит МДФ і фарбування меблевих фасадів поліуретановими фарбами, котрі є зносостійкими і екологічно безпечними. Але ми не стоїмо на місці, адже технології постійно удосконалюються.

Cьогодні ми лакуємо меблі під дією ультрафіолетових променів (УФ), завдяки чому лакофарбове покриття стає ще більш якісним і міцнішим.

Також, чи не вперше в Україні, ми освоїли технологію нанесення шовкографічних мультиколірних малюнків на поверхні меблів.

Але своєму успіху ми завдячуємо не тільки високим технологіям, а, перш за все, - особливим відношенням до кінцевого споживача нашої продукції. Для нас головним завжди була не ціна і не відсоток заробітку, а якість і зручність того, що ми робимо.

Протягом досить  немалого часу ми зуміла створити собі ім’я та завоювати заслужений авторитет на вітчизняному ринку виробників меблів. Фабрика неодноразово визнавалася переможцем різноманітних національних та міжнародних галузевих конкурсів і виставок.

Меблі фабрики МироМарк представлені в наступних розділах:

• Шафи-купе, розсувні системи, перегородки
  • Шафи для одягу, пенали
  • Шафи книжкові, вітрини, стелажі
  • Комоди, шафки для білизни, буфети
  • Журнальні, сервірувальні столики
  • Тумби ТВ, драбинки