ru   ua
на суму 0 грн

Производители >>  AquaSanita

AquaSanita

Якісні гранітні мийки з Європи при невисокій ціні

Akvasanita - лідер з виробництва мийок з штучного граніту в країнах Балтії. 80% нашої продукції експортується і успішно продається більш ніж в 30 країнах по всьому світу. Більшу частину експорту становить експорт в країни ЄС, СНД та Балканського півострова, а також експорт в США. На литовському ринку ми працюємо з 2003 року. Центральний офіс ЗАТ Akvasanita знаходиться в Каунасі (Литва). Компанія має в своєму розпорядженні двома виробничими потужностями: в Каунасі і Кельме. Їй також належить торгова марка AQUASANITA.

НАША МРІЯ - продовжувати залишатися надійним і добре відомим в Литві і на обраних ринках виробником високоякісного штучного граніту.

НАША МІСІЯ - виробляти зручну, безпечну і надійну продукцію, яка відповідає високим стандартам якості, зберігаючи при цьому максимально привабливу ціну.

Ми прагнемо пропонувати своїм клієнтам комплексні рішення. Співпраця з відомими світовими виробниками дозволяє нам запропонувати споживачеві не тільки гранітні мийки, але і якісні змішувачі, інтегровані аксесуари та мийки з нержавіючої сталі.

AQUASANITA - досить новий товарний знак на ринку кухонного обладнання, проте вже встиг зарекомендувати себе як гарант надійності і якості. Штучний граніт - складний матеріал, основними складовими частинами якого є натуральні мінеральні наповнювачі і смола. Виготовлені з цього матеріалу виробу імітують поверхню натурального каменю. Штучний граніт візуально мало чим відрізняється від натурального каменю, а за деякими своїми властивостями навіть перевершує його. Більшість вважає, що натуральний камінь - один з найміцніших матеріалів. У дійсності ж камінь - досить крихкий природний матеріал, тому в його структурі є багато дрібних тріщин. Таким чином вироби з натурального каменю через вологість, різниці температур або механічної дії можуть розтріскатись. Щільність всієї маси штучного граніту є однаковою, тому виріб, виготовлений з цього матеріалу, не трісне під впливом механічного або атмосферного впливу. Природні кристали з плином часу змінюють свій первинний колір, особливо якщо в їх складі міститься багато солі заліза. Штучному граніту це не загрожує, тому що кожна частинка мінерального наповнювача покрита полімером і безпосередньо не контактує з водою або повітрям. Система фарбування наповнювача - поліуретанова, тому його покриття є стійким до хімічного або механічного впливу. Природний граніт має властивість вбирати вологу, тому на його поверхні залишаються плями від взаємодії з різними фарбувальними рідинами. Штучний камінь не відрізняється цією властивістю через уже згадану полімерну оболонку. Це лише деякі з безлічі прекрасних властивостей штучного граніту, через які ми й хочемо рекомендувати Вам наші вироби. Ми сподіваємося, що вони будуть служити Вам не один рік і відмінно доповнять створений Вами затишний кухонний стиль і інтер'єр.

Вироби ТМ AQUASANITA представлені в наступних розділах:

• Мийки
  • Змішувачі