Производители >>  CANDY

CANDY

CANDY GROUP є одним зі світових лідерів у виробництві великої побутової техніки: пральних і посудомийних машин, сушильних машин, холодильників, вбудовуваної техніки і пилососів.

Постійне інвестування коштів в удосконалення технологічної та виробничої бази визначає компанію як одного з найбільш динамічно розвиваються і нарощують виробництво виробників на ринку побутової техніки. За останній рік компанія CANDY GROUP придбала виробництво і налагодила випуск техніки на самих стратегічно важливих і швидкозростаючих ринках - Росії, Китаю і Туреччини.

Маркетинг і продажі засновані на двох провідних міжнародних марках ─ CANDY і HOOVER, а також на національних марках: Iberna, JinLing, Otsein, Rosieres, Susler, Вятка, Zerowatt. HOOVER ─ європейський лідер в сегменті збиральної техніки.

КОРОТКА ІСТОРІЯ CANDY GROUP

Мир змінювався, Італія була готова до відновлення і подальшого зростання. Це було в 1945, коли "Модель 50" побачила світло дня в магазинах Eden Fumagalli. Перша італійська пральна машина. Нове для всього ринку побутової техніки виріб Eden Fumagalli офіційно було представлено на Міланській Ярмарку в 1946 році. Цей факт поклав початок виникненню торгової марки CANDY. Сини засновника, Enso, Niso і Peppino Fumagalli, що почали виробництво пральних машин, зробили його своїм основним напрямком у виробничій діяльності. Не зупиняючись на досягнутому, в 1954 CANDY зробила вирішальний хід: народження "Bi-Matic", першою напівавтоматична пральної машини з віджиманням. Також цього року CANDY відкриває свій перший завод за кордоном, у Франції. Шістьма роками пізніше, пральна машина стає повністю автоматичної: CANDY йде вперед по дорозі інновацій.

У той час, як технологія виробництва пральних машин збагачувалася новими можливостями, була запущена у виробництво перша посудомийна машина CANDY - "Stipomatic". CANDY вже прогресувала в інших областях побутової техніки ... Niso Fumagalli, розробник більшості патентів компанії, був нагороджений почесною ступенем Університету Генуї.

У 70-их відбувається новий важливий етап у житті компанії CANDY: придбання інших італійських компаній. Першою була La Sovrana - історичний бренд у сегменті кухонної техніки і Kelvinator Italia - відомий у всьому світі виробник холодильників і морозильників.

В 80-их CANDY починає міжнародне розширення і подальше придбання престижних європейських компаній:

1980. CANDY набуває Kelvinator UK та її фабрику Англії.
1985. Два відомих італійських бренду приєднуються до Групи CANDY: Zerowatt, виробник пральних машин і сушок для білизни і Gasfire - фахівець з вбудованим кухонних плит.
1987. CANDY набуває Rosiеres - одну з найбільш престижних французьких компаній в галузі виготовлення вбудованих кухонних плит.
1992. Mayc, іспанська компанія, виробляє пральні машини з вертикальним завантаженням під фірмовим знаком Otsein.
1993. CANDY набуває Iberna - компанію, що спеціалізується в області виробництва холодильників.
1995. CANDY набуває Eвропейcкое відділення Групи Hoover - лідера в пилососах з його трьома заводами в Уельсі, Шотландії та Португалії.
2005. CANDY купує компанію "Веста" - виробника найвідоміших на пострадянському просторі пральних машин-автоматів під торговою маркою «Вятка».
2006. Придбання компанії «JINLING», яка входить до трійки найбільших виробників пральних машин в Китаї
2006. CANDY набуває «SUSLER» - один з найбільших турецьких фахівців в галузі виробництва плит.

Сьогодні Група CANDY, посилена її великим і всебічним досвідом у виробництві побутових приладів, грає провідну роль на світовому ринку побутової техніки. В центрі уваги компанії постійно знаходиться розробка нових технологій, уважне ставлення до потреб сучасного споживача і нового способу життя.

Варильна панель газова Candy CPG 64SPN
Категорія: