ru   ua
на суму 0 грн

Производители >>  ARDO

ARDO

TM ARDO - один з ключових брендів найбільшого виробника електропобутової техніки в Європі, концерну Antonio Merloni S.p.A.

ARDO - ключовий бренд концерну.Концерн Antonio Merloni S.p.A., одного з найбільших виробників електропобутової техніки в Європі. Уже понад 40 років він випускає промислові товари на найвищому технологічному рівні. Компанія спеціалізується на виробництві великої побутової техніки: холодильна техніка (холодильники, морозильні камери, морозильні ларі), пральні, прально-сушильні та сушильні машини, посудомийні машини, плити, витяжки, весь спектр вбудованої техніки.

Виробництво техніки ARDO зосереджено в Італії.

Вся техніка сертифікована Європейським Союзом і відповідає жорстким європейським вимогам якості, енергозбереження та економічності, впливу на навколишнє середовище (сертифікати ISO 9001, 14001 та інші). Вироби ARDO також сертифіковані в Україні, вони отримали право використовувати знак УкрТЕСТ.

Наша філософія - це високоякісне виробництво, для чого ми використовуємо самі передові технології, гарантуємо функціональність, не забуваючи про естетику, і дбайливе ставлення до навколишнього середовища.

Завдяки своїй надійності, сучасному дизайну, простоті і зручності в експлуатації побутова техніка ARDO отримала заслужений успіх і визнання у всій Європі.

Про концерн Merloni

1930-ті

Сенатор Арістіде Мерлоні розпочав виробництво ваг на заводі (50 робітників) У 1930 році Арістіде Мерлоні відкрив фабрику з виготовлення ваг в околицях Фабріано. Продукція швидко завоювала успіх на ринку.

1940-ті

Після війни, коли підприємство продовжувало розвиватися і рости, Арістіде Мерлоні разом з синами почав виробництво балонів для зрідженого газу в містах Мателіка і Сассо Ферати. За короткий термін цей новий бізнес також приніс прекрасні результати, і до кінця 70-х років компанія стала провідним світовим виробником балонів для зрідженого газу.

1950-ті

1954 Починається випуск балонів у складі фірми CO.ME.SA

1960-ті

1968 Син Арістіде Антоніо Мерлоні заснував компанію AR DO (Arredamento Domestico - в перекладі з італійського Техніка для дому), яка спеціалізувалася на виробництві пральних машин (фабрика «Санта Марія» у м. Фабріано)

1970-ті

75-80% всіх виробів вироблялося на замовлення чужих брендів, 20-25% - становило виробництво під власними брендами.

1980-ті

група Антоніо Мерлоні продовжила діяльність, все більше спеціалізуючись на виробництві електропобутових приладів.

1984 запущений в роботу завод з виробництва холодильників на заводі в Гайфане.

1987 запущений в роботу завод посудомийних машин і сушильних автоматів.

1989 фірма отримувала назву ТОВ Антоніо Мерлоні, а на наступний рік перетворилася в АТ.

1990-ті

Починається процес розширення компанії. Вона набуває такі компанії, як: Newpol (Іспанія), Frenko (Голландія), Servis Ltd. (Великобританія).

1995 компанія купила АТ Текногаз - підприємство з виробництва електричних і газових плит, розширивши, таким чином, гамму своєї продукції.

З 2000 до теперішнього часу

2000 концерн Antonio Merloni S.p.A. придбав пакет акцій Asko Group, лідера в Скандинавії, c преміум брендом ASKO, також представленим в США та Австралії.

2001 Antonio Merloni Group зійшла до п'ятірки лідерів з виробництва великої побутової техніки в Європейському Союзі.

2002 придбаний бренд Atlantic у Euronics Group.

2005 червень концерн Antonio Merloni SpA оголосила нову стратегію: перехід від виробництва для інших брендів до власних. Хоча обидва напрямки співіснують.

2005 жовтень відкрито науково-дослідний підрозділ, який очолив розробку нових проектів.

2005 Листопад Antonio Merloni S.p.A. презентував нову платформу посудомийних машин вдосконалену разом з ASKO.

2005 Грудень Antonio Merloni S.p.A. вивів на ринок HOME PUB інноваційний продукт серед холодильної техніки.

2007 Листопад був запущений в роботу сучасний завод з виробництва фронтальних пральних машин «Українська побутова техніка» (інвестиційний проект концерну Antonio Merloni SpA). У 2010 році був проданий концерну Electrolux.

Кухонна техніка ARDO представлена в наступних розділах:

• Кухонна техніка
  • Духові шафи