Каталог товарів :: Тумби ТВ, драбинки

виробник:
ЮТА
Купити

Вибір меблів RTV є важливим рішенням, адже від них залежить можливість щоденного використання домашнього розважального центру. Важливим тут є не тільки функціональність, а й розмір і стиль. Відповідна конструкція меблів підкреслить цінність приміщення і надасть йому належний характер. Залежно від індивідуальних потреб та очікувань, можна вибрати шафки RTV, які є просто телевізійним стендом, що виконує в першу чергу його функцію з класичним і простим дизайном, або навпаки широкі шафки з кількома шухлядами або поличками, які розміщують коробки з кабелями, дошками , інструкцій або кабеля. Широкий вибір різноманітних меблів RTV, таких як телевізійні шафки, телевізійні столи та настільні підставки для телевізорів та інших пристроїв, допоможуть вибрати правильну модель для ваших потреб та очікувань. Крім функціональності, варто звернути увагу на стиль цих меблів, адже вони будуть стояти в центрі вітальні, тому вони повинні мати витончений і стильний вигляд. Представлені класичні меблі RTV у вигляді телевізійних столів характеризуються елегантністю і ідеально відповідають інтер'єру, оформленому в ретро або традиційному стилі. Зроблені повністю з дерева в теплому кольорі, вони збережуть атмосферу затишку у вітальні. Деякі з них мають шухляди та полиці, що сприятиме облаштуванню іншого обладнання RTV. Вони підкреслюють шляхетність, надають інтер'єру тепло і затишок. У поєднанні з сучасною електронікою вони добре виглядають і створюють враження ексклюзивності. Романтичні білі шафки телевізора, зі скляними полицями і розсувними дверима, є ідеальним рішенням для інтер'єрів, оформлених в англійському або скандинавському стилі. Вони надають кімнаті витончений і ніжний характер, а білизна освітлює інтер'єр. Вони відмінно працюють у меншому приміщенні, де вони красиво відображають місце домашньої розваги. Подібне враження ми отримаємо, вибравши підвісну шафку РТВ. Ці шафи створюють враження легкості і додають інтер'єру сучасний характер. Меблі характеризуються дуже простим стилем, які будуть особливо добре виглядати в усіх мінімалістських і дизайнерських інтер'єрах. Крім того, підвісні шафки RTV обладнані поличками, завдяки яким вони обов'язково розмістять електронне обладнання і всі необхідні аксесуари. Освітлена полиця додає чарівності шафі і робить її привабливою. Інтригуючі форми дизайнерських телевізійних столів роблять цей предмет меблів в інтер'єрі дуже оригінальним.

Полиці з чорного загартованого скла можуть вмістити не менше чотирьох аудіо / відео пристроїв. Відкритий простір тумб RTV цього типу забезпечує належну циркуляцію повітря для охолодження пристроїв. Деякі меблі RTV обладнані системою керування кабелем, що дозволяє їм заховатись легким і естетичним способом. При виборі шафки РТВ варто звернути увагу на його розмір. Великий, поздовжній корпус відмінно підійде для великого телевізора. Менші будуть краще виглядатимуть на тлі невеликих приймачів. Цей тип меблів доступний в сучасному стилі, вони виготовлені з глянсового дерева або глянсового МДФ. Їх сучасний дизайнерський вигляд і додаткові рішення, такі як підсвічування скляних полиць роблять їх не тільки функціональними, але й надзвичайно стильними. Кольори представлених меблів ідеально відповідають сучасним тенденціям. Більш темні відтінки меблів додають престижу, а яскраві розігрівають інтер'єр. Крім того, меблі RTV зроблені з дерева додають натуральність і візуальну свіжість в кімнаті. Широкий асортимент меблів дозволить вам вибрати модель, яка відповідатиме всім очікуванням. Меблі RTV високого блиску, підсилюють враження чистоти і легко тримати їх у хорошому стані. Матові поверхні меблів з натуральною текстурою, надають інтер'єру тепла та гідний характер.

Тумби під телевізор та іншу відео і звукову техніку можна підібрати з безлічі пропозицій на сайті меблевого салону KOMORA. В цьому розділі, також, ви знайдете навісні полиці і різний меблевий дріб'язок. На вибір пропонуються вироби з різноманітних матеріалів. Тумби ТВ підійдуть під будь-який телевізор, вони можуть бути відкритими або з дверцями що закриваються. Дуже популярні тумби під відеотехніку зі скла.

Купити тумбу ТВ, драбинки та інші меблеві дрібнички ви можете в інтернет-магазині Komora.ua