товарів   0
на суму 0 грн
Дитячі та підліткові меблі, двоярусні ліжка Шафи, пенали, вітрини, стелажі Комоди, шафки для білизни, буфети, полиці Столи Крісла та стільці Офісні меблі, кабінети керівника Передпокої, вішалки, тумби для взуття, банкетки, дзеркала М'які меблі Ортопедичні матраци, подушки Тумби ТВ, драбинки Спальні, ліжка Стінки, вітальні, модульні меблі Кухні Кухонні куточки Кухонна техніка, мийки, змішувачі Стільниці, барні стійки, підвіконня

Стільці дерев'яні

Виробники:   Всі | АСКАЛОН
сортувати за: рейтингом | ціною | назвою
Стілець АПОЛЛОН

47 * 52 * 107см

Стілець ГЕРМЕС

46 * 56 * 87см

Стілець КОРСАР

49 * 56 * 93см

Табурет ДІАНА

36 * 36 * 48см

Табурет ОЛЬГА

37 * 37 * 48см

Табурет ЮЛІЯ

35 * 35 * 45см

АСКАЛОН

Що купити, крісло чи стілець? Присядьте і ви все зрозумієте!

Стільці здаються незначним доповненням до столу. І роль, яку вони грають в нашому житті, величезна. Ми використовуємо їх майже всюди; вдома, на роботі в ресторанах або на банкетах. Стільці служили людям протягом століть, їх продовжують купувати і зараз. Потрібен час, щоб проаналізувати їх застосування і зовнішній вигляд, адже вони можуть стати неординарним прикрасою будь-якого інтер'єру. Звичайно, при виборі стільців зверніть увагу на стіл, за яким вони будуть стояти. Варто вибрати їх так, щоб вони відповідали інтер'єру своєї стилістикою. Людей, які не бояться експериментувати і люблять нестандартні рішення, можуть спокусити стільці, які будуть контрастувати зі столом або всім інтер'єром. Це рішення буде працювати особливо в сучасних приміщеннях. Представлені стільці оброблені деревом або металом, мають жорсткі або м'які сидіння, високі або низькі спинки, деякі з них мають підлокітники. Такий широкий асортимент стільців з різними стилями і квітами задовольнить навіть найвимогливіших людей. Класичні дерев'яні стільці з високими спинками, що відрізняються позачасовим дизайном. Вони відмінно виглядають в традиційно оформленій вітальні або їдальні, на великому столі, оформленому в схожому стилі. Вони надають інтер'єру елегантність і гідний характер. Це чарівні крісла, які дозволять вам спілкуватися в інтер'єрі високого стилю. Серед класичних дерев'яних стільців також є моделі з акуратно вирізаними ніжками і спинкою, які відмінно впишуться в декор кімнат в стилі ретро. Більша частина меблів з м'якими сидінням і спинкою, М'які крісла в сучасному вигляді - це відмінне рішення не тільки для домашньої їдальні або кухні. Вони також добре працюють в ресторанах або кафе. Сучасна форма сидіння і форма ніжок робить їх надзвичайно стильними меблями, і в той же час дуже функціональної і комфортною. Вони підкреслять сучасний характер приміщення і прикрасять його. Звертає на себе увагу дизайнерські меблі, яка своєю цікавою формою або яскравим кольором, що виділяється за столом на кухні, в їдальні або вітальні, буде виділятися з інших меблів. Деякі з дизайнерських моделей поєднують в собі класичний і сучасний стиль. Оригінальна форма сидіння часто підкреслюється дерев'яними ніжками в таких моделях стільців. Все виглядає дуже стильно і, безумовно, буде гордістю будь-якої кімнати. М'які крісла з високою спинкою, а також підставу і ніжки з хромованою стали відмінно виглядатимуть в елегантній вітальні або домашньому офісі. Такі стільці надають інтер'єру престиж і гідний характер. У деяких стільців є підлокітники або злегка закруглена спинка, що робить їх надзвичайно зручними. М'які меблі часто має оббиті сидіння і спинку, завдяки чому стільці м'які, і дуже зручні. Такі стільці потрібно вибирати, якщо ми любимо довго сидіти за столом. Колір стільців має велике значення для дизайну інтер'єру. Стільці в насичених кольорах (наприклад, кобальт, жовтий, зелений), оббиті велюром, будуть мати гарний вигляд у сучасних мінімалістичному композиціях. На відміну від суворої стилістики інтер'єру вони пожвавлять їх і додадуть правильний характер. Такі стільці стануть цікавим і цікавим доповненням до незвичайної їдальні або вітальні. Стільці з металу або пластику є ідеальним рішенням для кухонного столу, який також часто використовується в якості робочої поверхні. Матеріал цих стільців полегшить їх підтримку в чистоті і не буде зіпсований, якщо на них налити що-небудь гаряче або жирне. Пропоновані стільці характеризуються ергономічною формою і контурної спинкою, завдяки чому вони зручні і виконують свою основну роль - зручне сидіння. Крім того, їх дизайн і елегантний зовнішній вигляд дозволяють їм прикрашати будь-який інтер'єр, в якому вони будуть розміщені.

Дерев'яні стільці служать нам вірою і правдою в нашому повсякденному житті. Кухня, їдальня, вітальня, будь-який стіл - не обходяться без зручних крісел та стільців. Розташовуючись на стільці або кріслі ми працюємо або відпочиваємо. Якщо дерев'яний стілець можна вважати робочою конячкою, то крісло з підлокітниками може здаватися королівським троном. Стільці дерев'яні доречні як в класичному, так і сучасному інтер'єрі будинку. Дерев'яні крісла підійдуть для неквапливої бесіди або відпочинку.

Купити дерев'яні стільці, подобрать крісла ви можете в нашому інтернет-магазині Komora.ua.

KOMORA © 2009-2018. Копіювання інформації з даного сайту заборонено
м. Київ, пр. Юрія Гагаріна 9