Каталог товарів :: М'які меблі >> Крісла

ASKOT крісло-реклайнер

100 х 95см

Купити

Крісло - це центр вітальні. Вибір правильного крісла дуже важливий. Це предмет меблів, який підійде для повсякденного сидіння, сну і відпочинку. М'які, зручні і комфортні крісла, дозволять вам розслабитися після важкого дня, забути про весь світ і зосередитися на читанні книги, перегляді телевізора і пиття гарячої кави або чаю. Крісло дає можливість комфортного відпочинку, коли тіло правильно підтримується з кожного боку. Крісло, на додаток до його очевидної функціональності і основному застосуванню, також є елементом, що прикрашає інтер'єр. Воно може гармонійно поєднуватися з меблями в аналогічному стилі. Крісло може, також, бути цікавим контрастом, коли його колір або цікавий дизайн відхиляються від решти внутрішньої обстановки. М'яке крісло для відпочинку, не тільки дозволяє зручно сидіти, відпочиваючи перед телевізором або з книгою. Деякі крісла мають форму і розміри, що дозволяє вам обідати за столом, є також ті, в яких ви можете влаштувати денний сон. Зі смаком підібране і комфортне крісло дозволить вам насолоджуватися кожним моментом. М'яке крісло для від відпочинку, яке ми хочемо поставити у вітальні або спальні, повинно стояти на низьких ніжках і бути максимально широким. Правильна висота і глибина сидіння дозволить вам зручно сидіти в ньому в будь-якому положенні. Представлені м'які крісла характеризуються зручною спинкою, глибоким сидінням і закругленими підлокітниками, що гарантує комфортний відпочинок і розслаблення. Деякі з них в комплекті з підставкою для ніг, що дає додатковий комфорт в якості зручною підтримки для ніг. Серед пропонованих м'яких крісел є і такі, які дозволяють спинці відкидатися, що переводить в дуже зручне положення лежачи. Крісла оббиті різними видами тканин, в тому числі екошкіри, з елементами з дерева або металу. Доступні крісла в різних стилях. Різноманітність кольорів, стилів і матеріалів дозволяє задовольнити навіть найвищі очікування. Широкий асортимент різних типів крісел для відпочинку дозволить вам вибрати відповідну модель для інтер'єрів, оформлених як в класичному, так і в сучасному стилі. Серед пропонованих крісел є і ті, які мають виключно оригінальний дизайн і форми, які ідеально вписуються в авангардний простір і задовольняють любителів нетрадиційних рішень. Таке дизайнерське крісло також може стати цікавим елементом в інтер'єрі, привертає погляд і створює зону релаксації.

Розкладне крісло-ліжко дозволить зручно розташуватися для відпочинку, а, також, перетворитися вночі в повноцінне ліжко. М'які крісла дарують нам відчуття тепла і задоволеності. Розкладні крісла використовують для дітей і коли немає необхідності розкладати диван або використовувати ліжко. М'які крісла стають царським троном для дітей і улюбленим місцем відпочинку для дорослих.

Купити м`яке крісло ви можете в нашому інтернет-магазині komora.ua