Каталог товарів :: Ортопедичні матраци, подушки >> Безпружинні матраци

Матрац Take&Go Latex Roll

Висота 20см, до 130кг

Купити

Безпружинний матрац буде відмінним вибором для бажаючих поекспериментувати з різними наповнювачами із сучасних матеріалів. Ортопедичний безпружинний матрас підійде любителям довговічних виробів, так як термін служби таких матраців досить тривалий. Відсутність пружин додає жорсткості та надійності при експлуатації з великим навантаженням. Наповнювачі беспружинних матраців дозволяють створити ортопедичний ефект, забезпечити розвантаження хребта.

Третину життя ми проводимо уві сні. Є любителі поспати і довше, є ті, хто відводить сну менше часу в розпорядку свого дня. У будь-якому випадку, значення сну важко переоцінити. Нерідко в божевільному ритмі сучасного життя ми замислюємося про те, що час, витрачений на сон, пропало даремно, що можна було б зробити безліч корисного і потрібного, а ми ... всього лише спали. Однак, це глибока помилка! Насправді, сон є найбільш важливою складовою вашої діяльності.

Не витрачаючи достатній час на сон, так необхідний для нашого організму, ми не зможемо з повною силою, енергією і душевною рівновагою виконати намічені нами плани, справи, задумки. Саме під час сну організм відновлюється від турбот минулого дня. Сон визначає наше здоров'я - фізичний, розумовий та психічний, допомагає налаштуватися на новий день, на вирішення нових завдань, на досягнення нових цілей.

Зараз поняття здоровий сон з кожним днем ​​все більше зміцнюється в нашому повсякденному житті. Всім людям рекомендується спати на більш менш жорсткою ліжка, але при цьому далеко не всім нам це подобається через нестачу рівня комфорту.

Метою сну на жорсткій поверхні є підтримка хребта в рівному положенні під час того, як ми прибуваємо в стані спокою і наші м'язи максимально розслаблені. Поверхня типу листа фанери не є максимально корисним засобом досягнення такого сну, та й далеко не всім можна спати на неї за станом здоров'я. Для здорового і при цьому максимально комфортного сну необхідно використовувати ортопедичні матраци та подушки з вісколастіка. Цей матеріал, розроблений для космічної індустрії, дуже чуйно реагує на температуру тіла. Завдяки цій властивості піна приймає форму вашого тіла, що забезпечує розслаблення м'язів і підтримку шиї, голови, спини і ніг. Забезпечує комфортний сон протягом всієї ночі.

Завдяки своїй пінній структурі, вісколастік як би складається з безлічі дрібних пружинок, які забезпечують правильне Розподіл навантаження тіла. В результаті матраци з вісколастіка у вакуумній упаковці анатомічно ідеально правильно повторюють контури тіла, м'язи повністю розслабляються, забезпечується правильне положення хребта під час сну. Вісколастік зводить до мінімуму больові симптоми від здавлювання тканин, внаслідок цього на 80% знижує виникнення мимовільних рухів під час сну. Крім того, піна змінює свою форму, реагуючи на зміну вашого становища.

Вісколастік також забезпечує підтримку хребту і покращує циркуляцію крові та лімфи під час сну. Вироби з цього матеріалу використовуються в медицині для запобігання пролежнів. Допомагає позбутися від затікання в області шиї, болі в спині і в хребетному стовпі, оніміння рук і ніг. Вісколастік має високі гіппоаліргенні властивості і запобігає утворенню та розвитку кліщів. Чохол складається з натурального, гіпоалергенного волокна і переться при температурі 40С в автоматичних пральних машинах в делікатному режимі.

Купити безпружинний матрас ви можете в нашому інтернет-магазині komora.ua.